J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
APŠVIETIMO INŽINERINIŲ TINKLŲ ATNAUJINIMAS ARBA PLĖTRA KĖDAINIŲ RAJONO TRUSKAVOS IR JOSVAINIŲ SENIŪNIJOSE

Kėdainių rajono savivaldybės administracija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ įgyvendino projektą „Apšvietimo inžinerinių tinklų atnaujinimas arba plėtra Kėdainių rajono Truskavos ir Josvainių seniūnijose“ Nr. 20K1-KK-17-1-02221-PR001.

Projekto tikslas - užtikrinti ir padidinti gyvenamosios aplinkos kokybę Truskavos ir Josvainių seniūnijų gyventojams, atnaujinant ar išplečiant apšvietimo sistemos infrastruktūrą.

Įgyvendintas projektas naudingas ir būtinas, nes prisideda prie vietos gyventojų socialinio, ekonominio bei kultūrinio aktyvumo, skatina vietos gyventojus aktyviau bendrauti, įsitraukti į bendruomenės organizuojamas veiklas ir renginius. Atnaujinus apšvietimą, pagerės žmonių savijauta – jie jausis saugiau. Kitas dalykas – eismo saugumas, daug nelaimių įvyksta būtent tamsiuoju paros metu. Gyventojai galės saugiai grįžti namo tamsiuoju paros metu iš bendruomenė, kultūros centro renginių ar vakaronių, iš darbo ar parduotuvių. Projektas įgyvendintas Truskavos seniūnijos Pavermenio kaime bei Josvainių seniūnijos Juodkaimių, Svilių, Bajėnų, Graužų ir Paliepių kaimuose, kur atnaujinti arba išplėsti apšvietimo tinklai.

Bendra projekto vertė – 56 518,00 Eur, iš jų Europos Sąjungos lėšos (Europos žemės ūkio fondas) – 32 968,10 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 5 817,90 Eur ir Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšos - 17 732,00 Eur.