J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Balsavimas Idėjos
Balsavimas Idėjos
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
ATVIRŲ VIEŠŲJŲ ERDVIŲ SUTVARKYMAS ARBA SUKŪRIMAS KĖDAINIŲ RAJONO DOTNUVOS SENIŪNIJOJE, PRITAIKANT JAS KAIMO BENDRUOMENĖS POREIKIAMS BEI LAISVALAIKIUI

Kėdainių rajono savivaldybės administracija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ įgyvendino projektą „Atvirų viešųjų erdvių sutvarkymas arba sukūrimas Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijoje, pritaikant jas kaimo bendruomenės poreikiams bei laisvalaikiui“ Nr. 20K1-KK-17-1-02324-PR001.

Projekto tikslas - užtikrinti ir padidinti sporto ir poilsio zonų patrauklumą Dotnuvos seniūnijos gyventojų sporto ir laisvalaikio poreikiams.

Įgyvendintas projektas naudingas ir būtinas, nes prisideda prie vietos gyventojų socialinio, ekonominio bei kultūrinio aktyvumo, skatina vietos gyventojus aktyviau bendrauti, įsitraukti į bendruomenės organizuojamas veiklas ir renginius. Projektas įgyvendintas Dotnuvos mstl. ir Volučių k., todėl juo galės naudotis visi seniūnijos gyventojai. Taip yra gerinama ir miestelio bei kaimo verslo aplinka (sportuojantys aktyviau naudosis gyvenvietėse esančiomis parduotuvėmis). Įgyvendinus projektą yra sutvarkytos viešosios erdvės Dotnuvos mstl. ir Volučių k., kur įrengti lauko treniruokliai ir vaikų žaidimo aikštelės.

Bendra projekto vertė – 25 210,00 Eur, iš jų Europos Sąjungos lėšos (Europos žemės ūkio fondas) – 17 141,95 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 3 025,05 Eur ir Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšos - 5 043,00 Eur.