J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai ir Referendumas
Gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai ir Referendumas
KOMPLEKSIŠKAS PELĖDNAGIŲ KAIMO VIEŠŲJŲ ERDVIŲ SUTVARKYMAS

 

Finansuojama iš
Europos regioninės plėtros fondo

Kėdainių rajono savivaldybės administracija reaguodama į tai, kad esama Pelėdnagių kaimo viešųjų erdvių infrastruktūros būklė netenkino vietos bendruomenės poreikių, iniciavo ir šiemet baigė įgyvendinti projektą „Kompleksiškas Pelėdnagių kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas“.

Projekto tikslas – didinti Pelėdnagių kaimo socialinės ir ekonominės aplinkos kokybę.

Įgyvendinant projektą buvo sutvarkyta poilsio ir rekreacinė zona Pelėdnagių kaime: atnaujintas paplūdimys, veja, įrengti mažosios architektūros elementai (suoliukai, šiukšliadėžės ir pan.), įrengtas aktyvaus laisvalaikio aikštynas, pritaikant bendruomenės poreikiams, įrengti nauji ir atnaujinti susidėvėję pėsčiųjų takai, atnaujintos automobilių stovėjimo aikštelės, įrengtas apšvietimas naujai įrengtuose pėsčiųjų takuose, poilsio ir rekreacinėje zonoje. Planuojama, kad projekto metu pertvarkyta atvirų viešųjų erdvių urbanistinė infrastruktūra taps patrauklesnė ne tik vietiniams gyventojams, bet ir svečiams, pagerins Pelėdnagių kaimo įvaizdį ir padidins jo investicinį patrauklumą.

Projekto „Kompleksiškas Pelėdnagių kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas“ vertė – beveik 1123 tūkst. eurų, iš kurių daugiau nei 823 tūkst. eurų – Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Tikimasi, kad ši į Vilainių kaimo viešųjų erdvių atgaivinimą nukreipta investicija, kuri patobulino gyvenamąją aplinką, pritaikant ją bendruomenės poreikiams, padidins kaimo patrauklumą gyventi, dirbti ir investuoti.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ 08.2.1-CPVA-R-908 priemonę „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.