J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
Registracija į vaikų vasaros stovyklas
Tarptautinis bendradarbiavimas

Sutartis su  Vokietijos Zemerdos miestu

Bendradarbiavimo sutartis su  Vokietijos Zemerdos (Sömmerda) miestu pasirašyta 1989 m. Savitarpio susitarimu miestai įsipareigojo susitiprinti ryšius tarp visų suinteresuotų visuomeninių grupių, ypač kultūros, sporto, socialinėje ir ūkinėje veikloje. Kėdainių ir Zemerdos miestų  bendradarbiavimo sutarties pasirašymo 20-metis iškilmingai paminėtas Vokietijoje. 

2014 m. birželio 13–16 d. Zemerdoje (Vokietijos Federacinė Respublika) buvo paminėta 25 metų tarpusavio bendradarbiavimo sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės ir Zemerdos miesto
EUROPA PILIEČIAMS

www.soemmerda.de

Sutartis su Švedijos Svaliovo komuna

Bendradarbiavimo sutartis su Švedijos Svaliovo (Svalöv) komuna pasirašyta 1991 m. spalio mėnesį.  Šia sutartimi Svaliovo ir Kėdainių miestai įsipareigojo plėtoti glaudžius ryšius ir mainus šiose srityse: administravimo, žemės ūkio, prekybos ir pramonės, turizmo, ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos ir laisvalaikio organizavimo.

www.svalov.se

Sutartis su  Estijos Kohtla Jervės miestu

Estijos Kohtla Jervės (Kohtla Jarve) ir Kėdainių rajono savivaldybės, atsižvelgdamos į gyventojų pageidavimus ir siekdamos įgyvendinti politines, socialines ir ekonomines reformas bei įtvirtinti abiejų šalių valstybingumą, 1994 m. pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi miestai pasižadėjo plėtoti draugiškus tarpusavio santykius, keistis patirtimi socialinėje ir humanitarinėje, ūkio ir verslo, politinėje ir dvasinėje, teisėtvarkos srityse.

www.kohtla-jarve.ee


Sutartis su  Lenkijos Brodnicos miestu

Draugystės ir bendradarbiavimo sutartis švietimo, socialinės ir sveikatos apsaugos, kultūros ir meno, sporto ir laisvalaikio, ekonomikos ir aplinkosaugos srityse su Lenkijos Brodnicos (Brodnica) miestu pasirašyta 1998 m. gruodžio mėnesį.

www.brodnica.pl


Sutartis su Lenkijos Lobezo miestu

Bendradarbiavimo sutartis su Lenkijos Lobezo (Łobez) miestu pasirašyta 2002 m. spalio mėnesį. Šia sutartimi miestai įsipareigojo plėtoti partnerystę ekonomikos, aplinkosaugos srityse, keistis darbo savivaldybėje patirtimi ir informacija, dalyvauti svarbių įvykių sūkuryje.

www.lobez.plSutartis su  Ukrainos Zaporožės srities Melitopolio miestu

2012 m. birželio 8 d. buvo pasirašyta sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės, atstovaujamos mero Rimanto Diliūno, ir Ukrainos Zaporožės srities Melitopolio miesto savivaldybės vykdomojo komiteto, atstovaujamo mero Sergejaus Georgijevičiaus Valterio.

Bus bendradarbiaujama šiose srityse: verslininkystės, infrastruktūros, ekologijos ir energetikos, sporto ir švietimo sferos; savivaldybių veiklos patirtis; kultūriniai mainai; keitimasis informacija; jaunimo ir moksleivių susitikimai; abiejų savivaldybių gyventojų individualus ir organizuotas turizmas, socialinė globa ir rūpyba.

http://www.mlt.gov.ua/

Sutartis su Sakartvelo Televio miestu

Bendradarbiavimo sutartis su Sakartvelo Televio miestu pasirašyta 2018 m. gegužės mėn. Telavio mieste bendradarbiavimo sutartį pasirašė Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir Telavio miesto meras Šota Nareklišvilis. Savivaldybės susitarė bendradarbiauti šiose srityse: verslo sferoje; infrastruktūros, ekologijos ir energetikos sferoje; savivaldybių veiklos patirties mainų sferoje; kultūrinių mainų, turizimo, sporto, švietimo ir kt. sferose.

http://www.kakheti.gov.ge/index.php?cat=54&par=6

 

Sutartis su Rumunijos Feltičenio miestu

2019 metų liepos 18 dieną buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės, atstovaujamos mero Valentino Tamulio, ir Rumunijos Feltičenio miesto savivaldybės, atstovaujamos mero Gheorghe‘o Cătălino Comano. Nutarta bendradarbiauti verslo, savivaldos, švietimo, kultūros, sporto, turizmo ir kitose srityse.