J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Balsavimas
Balsavimas
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Vietos savivaldos dieną padėkota savivaldybės administracijos darbuotojams
Vietos savivaldos dieną padėkota savivaldybės administracijos darbuotojams

Geriausia savivaldybės darbuotoja ‒ Ramunė Kabošienė

Jau tradicija tapo, jog minėdami Savivaldos dieną, yra sveikinami Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, minintys savo tarnybos jubiliejines sukaktis.

Vietos savivaldos diena spalio 10 d. Lietuvoje minima nuo 2007 metų. Vietos savivaldybė yra vienas pagrindinių bet kokios demokratijos elementų. Ji užtikrina žmonėms bendruomeniškumo jausmą ir leidžia realiau dalyvauti vietos gyvenime, jaustis piliečiais.

Vietos savivalda sunkiai įsivaizduojama be jos pagrindinio specialistų branduolio – savivaldybės administracijos. Jau tradicija tapo, jog minėdami Savivaldos dieną, yra sveikinami Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, minintys savo tarnybos jubiliejines sukaktis.

Šia proga (2021-10-11) meras Valentinas Tamulis ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius apdovanojo darbines sukaktis švenčiančius Kėdainių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus ir darbuotojus. Jiems įteiktos mero padėkos už ilgametį sąžiningą, profesionalų ir atsakingą darbą visos mūsų krašto bendruomenės labui, už pasitikėjimo savivalda ir valstybe stiprinimą bei meilę savo kraštui. Simbolinės atminimo dovanėles buvo įteiktos 10, 15, 20, 25 ir 35 metus savivaldoje dirbantiems sukaktuvininkams.

Kėdainių rajono savivaldybėje vykusiai padėkų įteikimo ceremonijai pasirinktas visus saugumo reikalavimus atitinkantis formatas. Tai pat meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, administracijos direktorius Arūnas Kacevičius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Grigas vyko į rajono seniūnijas pasveikinti sukaktuvininkus ir įteikti atminimo dovanas.

Šiais metais darbinės veiklos sukaktis savivaldoje mini  net 43 darbuotojai. Tai pat jau trečius metus artėjant savivaldos dienai, renkamas Metų darbuotojas.

Šiais metais Vietos savivaldos dienos proga buvo organizuota gyventojų apklausa siekiant išgirsti jų balsą bei suprasti, kaip patys kraštiečiai vertina administracijoje dirbančius valstybės tarnautojus. Pamatyti, įvertinti ir pasiūlyti gerai, atsakingai bei kūrybiškai dirbantį žmogų galėjo viso rajono gyventojai balsuodami internetu. Gyventojai ir kolegos už puikų darbą įvertino Kėdainių rajono savivaldybės vyriausiąją specialistę (savivaldybės gydytoją) Ramunę Kabošienę.