Rajono mero R. Diliūno sveikinimas Valstybės atkūrimo dienos proga
Brangūs Kėdainių krašto žmonės,
Vasario 16-oji − išskirtinė diena visai Lietuvai − tai mūsų Valstybės atkūrimo diena. Šią ypatingą dieną vėl vartome istorijos puslapius, stengdamiesi prisiminti visus, prisidėjusius prie laisvos šalies kūrimo, žavėdamiesi tokių šviesių asmenybių, kaip Jonas Basanavičius, pasiaukojimu ir tikėjimu Lietuva.
Laisvės siekis lietuvių tautą suvienijo pasirinkti nelengvą kelią. Jis pareikalavo narsumo, atkaklaus darbo ir aukų. Dabar šiuo keliu mes einame patys, toliau stiprindami valstybę. Galbūt kartais ir pritrūkstame Jono Basanavičiaus stiprybės ir kantrybės, bet iš tikro mums pakanka galių kurti ir savo asmeninę, ir šalies gerovę. Jei suabejojame, pasisemkime stiprybės iš giluminio žmonių žinojimo, kad gyvenimo kokybę lemia tikėjimas ir meilė, nuoširdus bei kantrus darbas ir žmogiškasis solidarumas.
Vasario 16-oji − tai diena, kuri įprasmino ir pakeitė visų mūsų gyvenimus, įrašė Lietuvos vardą į pasaulio žemėlapius, tai diena, kai visiems garsiai pasakėme, kas mes esame. Tad džiaukimės ir branginkime laisvę, įrodykime ją kasdieniais savo darbais.
Su švente, mielieji!
Kėdainių rajono savivaldybės meras Rimantas Diliūnas
