J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Statinių projektiniai pasiūlymai
Statinių projektiniai pasiūlymai
Globalūs Kėdainiai
Globalūs Kėdainiai

Pirmoji Miesto šventės diena baigėsi gražiais renginiais senamiestyje

Pirmosios Miesto šventės dienos vakarą Kėdainių senamiestis, ypač Didžiosios Rinkos aikštė, nuostabiai atgijo: daug jaunų, gražių žmonių aktyviai dalyvavo Sporto dienos renginiuose arba grožėjosi kitų dalyvavimu bei reginiais. Senamiestyje buvo surengtas komandinis orientacinis žaidimas „Vakaro skrydis“, 6 km 420 m distancijos bėgimas senamiesčio gatvėmis „Mums patinka vakarinis senamiestis“. Taip pat pasirodė gatvės gimnastikos „Project Mayhem“ komanda iš Vilniaus ir ugnies šokio studija „Ugnies valdovai“ iš Kauno.

Komandinio orientacinio žaidime dalyvavo apie 40 žmonių. Vieną komandą sudarė trys nariai.

Komandos prieš startą gavo po voką, kuriame buvo nurodytas orientacinio žaidimo maršrutas su užuominomis. Komanda pagal pateikto maršruto užuominas turėjo surasti Kėdainių miesto senamiestyje esantį kultūrinį, istorinį objektą (punktą). Suradusi visus maršrute esančius objektus ir gavusi visas komandai punktuose skirtas korteles, komanda prieš finišą dar turėjo atlikti užduotį ir tada finišuoti. Komandos nugalėtojos nariai ir komandų prizininkių nariai buvo apdovanojami atitinkamo laipsnio taurėmis ir medaliais, rėmėjų įsteigtais prizais.

Viena komanda trasos neįveikė. Laimėjo „Lifosos“komanda. Antroje vietoje − komanda „Logika ne kliūtis“, trečia – „Stajeriai“.

6 km 420 m distancijos bėgime senamiesčio gatvėmis dalyvavo daugiau nei 80 žmonių

Bėgimo dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į šias grupes: 1 grupė –1996 m. g. ir jaunesni (vaikinai ir merginos); 2 grupė – 1995 m. g. ir vyresni (vyrai, moterys). Kiekvienos grupės pirmi 6 dalyviai (atskirai vyrai ir moterys) buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Greičiausiai atbėgo Ramūnas Vilkčinskas.

Antra vieta absoliučioje įskaitoje ir tarp vyresnių kaip 20 metų vyrų atiteko Dainiui Cibulskui, trečia – Vidui Totilui. Iš vaikinų iki 20 metų greičiausiai atbėgo Gytis Krivickas, antras buvo Edvardas Alaburda, trečias – Povilas Kalina.

Greičiausia iš vyresnių nei 20 metų moterų buvo Eglė Švedaitė, antra – Edita Kučinskaitė, trečia – Viktorija Marmaitė. Jaunesnių merginų grupėje pirma buvo Kamilė Rūdokaitė, antra – Augustė Pūraitė, trečia – Gabrielė Sakalauskaitė.

Vakaras buvo išties labai puikus. Galbūt tokie vakariniai renginiai senamiestyje taps gražia tradicija!

„Bėgimas vėlų vakarą man labai patiko: smagu buvo bėgti pažįstamomis gatvėmis ir girdėti kėdainiškių palaikymą − ar šalia scenos susirinkusiųjų šauksmus, ar prie trasos gyvenančiųjų palaikymą iškišus galvą pro langą. Esu dalyvavus jau ne vieneriose varžybose, bet šios paliko labai jaukų ir šiltą įspūdį. Ypač smagu buvo bėgti tamsoje ir tai tikrai pagelbėjo rezultatams, nes dienos karštyje visada būna sunkiau. O ir dienos nuovargio nelabai jutau... Dėkoju visiems organizatoriams ir prisidėjusiems − sporto šventė buvo išties puiki!“ – sakė Eglė Švedaitė, pernai taip pat bėgusi 6 km 420 m distanciją miesto parke per Miesto šventę.
Nuotr. iš kairės Eglė Švedaitė ir Aušra Andrišiūnaitė

 

Parengė Rūta Švedienė, Kėdainių rajono savivaldybės vyr. specialistė