J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Apklausa
Apklausa
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Nuotolinis susitikimas su Vokietijos Zemerdos miesto savivaldybės atstovais
Nuotolinis susitikimas su Vokietijos Zemerdos miesto savivaldybės atstovais

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis su savivaldybės atstovais trečiadienio pavakarę turėjo susitikimą su Vokietijos Zemerdos miesto savivaldybe nuotoliniu būdu.

Į nuotolinį susitikimą buvo išsiųsti pakvietimai visiems tarptautiniams partneriams, bet patys pirmieji į pakvietimą atsiliepė ir pirmieji su Kėdainių rajono savivaldybe pasirašiusi sutartį Vokietijos Zemberdos miesto savivaldybė.

Bendradarbiavimo sutartis su Vokietijos Zemerdos miestu pasirašyta 1989 m.

Savitarpio susitarimu miestai įsipareigojo stiprinti ryšius tarp visų suinteresuotų visuomeninių grupių: kultūros, sporto, socialinėje ir ūkinėje veikloje.

Nuotolinio susitikimo metu buvo pristatoma, kaip karantinas tiesiogiai paveikė Kėdainių rajono ir Zemerdos miesto kultūrinį, ekonominį ir socialinį gyvenimą. Karantino laikotarpiu buvo uždraustas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas. Negalėjo vykti jokie renginiai ir susibūrimai, organizuojami tiek atvirose, tiek ir uždarose erdvėse. Dėl COVID-19 įtakos abiejų šalių savivaldybės neteko planuotų pajamų iš mokesčių, pandemijos įtaka stipriai jautėsi miesto savivaldybių veikiančiam verslui.

Nepaisant negautų planuotų pajamų, abi savivaldybės tęsia pradėtus darbus ir toliau ši partnerystė skatina dar stipresnius abiejų  savivaldos institucijų ir gyventojų tarpusavio ryšius, bendrus  sumanymus, įmonių siekius rengti bendrus projektus. Vienas svarbiausių šių sumanymų, bendrų projektų tikslų – abiejų visuomenių, abiejų kultūrų suartinimas.