J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai ir Referendumas
Gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai ir Referendumas
Kviečiame į Kijevo pučiamųjų orkestro padėkos koncertą „Laisvės muzika“
Kviečiame į Kijevo pučiamųjų orkestro padėkos koncertą „Laisvės muzika“

Vasario 21 dieną, trečiadienį, 17.30 val. Kėdainių arenoje vyks Kijevo pučiamųjų orkestro padėkos koncertas „Laisvės muzika“, kurį kėdainiečiams dovanoja kaip padėką už paramą kovojančiai Ukrainai.

Kijevo orkestro („Kyiv Orchestra“ – Kijevo akademinis pučiamųjų orkestras) koncerte „Laisvės muzika“ žiūrovai išgirs ir liaudies, ir šiuolaikinės vokalinės instrumentinės muzikos interpretacijas, Lietuvos senuosius religinius muzikos kūrinius bei Ukrainos muzikos šedevrus derinamus su akademiniu vokalu. Vilniaus senajame teatre pučiamųjų instrumentų orkestras kartu su dainininkais ir kitais muzikantais atliks liaudies melodijas, funky muzikos ritmus, įspūdingas pučiamųjų partijas, būgnus ir perkusiją, fleitos ir elektrinės gitaros solo, kurie jau yra tapę Ukrainos muzikos lobiu. Pagrindinis orkestro privalumas – harmoningas ir subalansuotas stilių derinys, unikalios aranžuotės ir galinga energija. 

Visus kviečiame į koncertą, kuris kiekvienam padovanos ryškias, nepamirštamas emocijas bei leis pasimėgauti nuoširdžiu laisvės muzikos skambesiu!

Vyriausiasis Kyjevo orkestro dirigentas – Mykola Lysenko jaunesnysis (ukrainiečių kompozitoriaus, pianisto, mokytojo, folkloro rinkėjo ir visuomenės veikėjo Mykolos Lysenko anūkas). 
Vokalistai: Dmytro Foshchanka, Vira Bahrynets, Anastasia Zhbankova. 
Folkloro kvartetas: Anastasia Sorochan, Olga Tyunina, Leniana Mlynarchuk ir Olesya Melnytska.

Ateikite į „Laisvės muzikos“ koncertą – laisvę švęskime kartu!

„Kyiv Orchestra“ – įkurtas 1992 m. Garbingas „akademinio“ vardas orkestrui suteiktas 2006 m. Orkestras jungia ukrainiečių liaudies muziką su tokiais populiariais žanrais kaip funk, džiazas, rokas ir kt. Nuo 2023 m. orkestras koncertuoja pavadinimu „Kyiv Orchestra“, kuris populiarina Ukrainos muzikinį, literatūrinį ir istorinį paveldą. Koncertai išsiskiria įtaigiu įvairių muzikos žanrų ir stilių derme, emocingu bendravimu su publika. „Kyiv Orchestra – Kyiv Academic Municipal Brass Band“ – Ukrainos sostinės simbolis. Joks oficialus renginys (festivaliai, oficialūs priėmimai, valstybinės šventės, valstybinės reikšmės ceremonijos) be šio orkestro neapsieina.

Į koncertą įėjimas nemokamas.