J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Balsavimas
Balsavimas
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
KRITERIUMAS: rengiamos vaikų varžybėlės
KRITERIUMAS: rengiamos vaikų varžybėlės

Lietuvos dviračių sporto federacija kartu su Kėdainių rajono savivaldybe ir dviračių sporto klubu "VeloRatai" rugpjūčio 8 dieną sekmadienį Kėdainių miesto senamiestyje organizuoja dviračių sporto šventę ir Lietuvos dviračių plento žiedinių lenktynių (kriteriumo) čempionato lenktynes.

Tą dieną bus rengiamos ir smagios 3-6 metų vaikų paspirtukų, triratukų ir balansinių dviratukų lenktynės. Vaikams tai smagi pramoga ir užsiėmimas, o tėveliams malonumas vaikų emocijos.

Kviečiame dalyvauti 3-6 metų mergaites ir berniukus jiems skirtose lenktynėse.

Lenktynės vyks Lietuvos dviračių žiedinių lenktynių (kriteriumo) čempionato metu š. m. rugpjūčio 8 d. (sekmadienį) nuo 16.00 val. Kėdainių senamiestyje, Didžiosios Rinkos aikštėje.

Visi varžybų dalyviai bus apdovanoti renginio rėmėjų prizais, laureatai  – medaliais ir išskirtiniais organizatorių prizais.

Maloniai kviečiame dalyvauti šiose varžybose ir registruoti savo atžalas bei būti šio smagaus renginio dalyviais.

Užpildyti šią registracijos formą internete -  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScub6c2A2WTcTTV3moQv6IyFSX9bPKzYmgkHgDlNpfVLANFBw/viewform

Forma

  • Užpildyti ir pateikti spausdintą registracijos formos versiją varžybų organizatoriams renginio dieną arba atsiųsti ją el. paštu info@ldsf.lt su prierašu „Vaikų varžybų dalyvis Kėdainiuose" ne vėliau kaip iki š. m. rugpjūčio 6 d.