J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Konkurso „Visa mokykla šoka 2023“ laureatai – ir Kėdainių lopšeliai-darželiai
Konkurso „Visa mokykla šoka 2023“ laureatai – ir Kėdainių lopšeliai-darželiai

Jau penktą kartą Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizavo tradicinius šokius puoselėjantį Lietuvos mokyklų konkursą „Visa mokykla šoka 2023“, kuriame šiais metais dalyvavo ir III vietą mokyklų, vykdančių ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programas, vaikų darželių kategorijoje užėmė Kėdainių lopšeliai-darželiai „Puriena“ ir „Pasaka“.

Konkursas „Visa mokykla šoka“ išsiskiria iš kitų, nes pagrindinis jo organizavimo tikslas ne tik, kad išryškinti geriausius, gabiausius šokėjus, o kad būtų įvertintos visos mokyklos bendruomenės pastangos ir veikla, stiprinant šiuolaikinių vaikų ir jaunimo domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra, populiarinant tradicinį šokį mokyklinio amžiaus jaunimo tarpe. Nesudėtingi ir smagūs mūsų liaudies šokiai, rateliai ir žaidimai nereikalauja ilgų pratybų, išskirtinių gebėjimų, juos gali šokti kiekvienas čia ir dabar. Visi susibūrimai – tradicinių šokių vakaronėse, šventėse, stovyklose, naktišokiuose ir pan. – teikia daug džiaugsmo, pozityvios energijos, vienam vyksmui sutelkia didelį būrį jaunų žmonių bei juos vienija.

Sveikiname konkurso „Visa mokykla šoka 2023“ laureatus bei visus kviečiame dalyvauti jau rugsėjo 15 d. visoje Lietuvoje ir tuo pačiu Kėdainių rajone organizuojamoje akcijoje „Visa Lietuva šoka“, kuri vyks:
16 val. Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriuje,
17 val. Krakių kultūros centre,
18 val. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje ir Akademijos kultūros centro aikštėje,
19 val. Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyriuje bei Truskavos kultūros centre.