J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Apklausa
Apklausa
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Jonas Dastikas: visų tikslas – gelbėti žmones
Jonas Dastikas: visų tikslas – gelbėti žmones

Ne paslaptis, kad pandemijos pradžioje, kai dar dirbo mokyklos ir virusas labiausiai plito šeimose,  pavojinga infekcija įsisuko ir į vieną didžiausių rajono įmonių – AB ,,Lifosa“. Vienu metu COVID-19 infekcija sirgus 15 proc. darbuotojų, buvo kilusi grėsmė uždaryti ir visą gamyklą. Šiandien gamykloje nėra nė vieno sergančiojo.

Savo asmenine patirtimi pasidalino AB „Lifosa“ vadovas, kraštui nusipelnęs kėdainietis.  

Skiepytis ar ne?

„Skiepytis reikia ir aš jau pasiskiepijau, ačiū Dievui. Esu senjoras, sulaukiau pasiūlymo ir be jokio vargo pasiskiepijau. Nieko nejaučiau kaip ir visuomet. Gal vandeniu paskiepijo? Gal ir antikūnai ,,neužaugs“?, ‒ juokauja AB „Lifosa“ generalinis direktorius, Kėdainių krašto garbės pilietis, ilgametis rajono mecenatas Jonas Dastikas.  

Blogai būtų, jei neturėtume išeities

„Kristinos Sabaliauskaitės romane ,,Tvanas“ tuo laikotarpiu, kurį ji aprašo, siautė Europoje maras ir Lietuvoje jau buvo kazokai, norėję užkariauti Lietuvą. Kai žmonės susirgdavo, apsupdavo sodybą, sušaudydavo žmones ir sudegindavo viską. Dabar tik izoliuoja... Taip kad nereikia sulaukti tokių laikų, kad nebūtų išeities. Jau matėme, kas dėjosi ligoninėse per didžiausią susirgimų laiką, jos buvo perpildytos,“ – tęsdamas skiepų temą sako ilgametis gamyklos vadovas.

Vakcinos nesirinko

Jonas Dastikas sako, kad net minties nesiskiepyti nebuvo, o skiepijosi tokia vakcina, kurią pasiūlė, ir nesirinko. „Aš manau, kad visos vakcinos yra geros, yra kam galvoti už mus. Nereikia klausyti ,,profesorių“, kurie  šneka nesąmones, tuo labiau kai žmonės vienas kitam tas žinias perduoda. Labai ,,užauga“ tas vakcinų pavojus – vienas pasako truputį, kitas – prideda, trečias – dar... Taip ir nueina kalbos, pasidaro iš blusos dramblys. Ypač šiais laikai, kada internete pilna visokios informacijos. Taip kad mes tuo per daug nesidomim. Yra, kas pasaulyje galvoja, pasaulis dirba ta linkme, visų tikslas – gelbėti žmones,“ ‒ savo motyvus paaiškina Jonas Dastikas.