J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Apklausa
Apklausa
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Struktūra ir kontaktai
Struktūra ir kontaktai
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Bus pristatoma programa moterims, turinčioms verslo idėją
Bus pristatoma programa moterims, turinčioms verslo idėją

Skaitmeninis inovacijų centras „AgriFood Lithuania DIH“ kartu su pirmaujančia maisto inovacijų iniciatyva Europos Sąjungoje „EIT Food“ vykdo moterų verslo lyderystę skatinančią programą „EWA“ ir gegužės 30 d.  pristatytis esančias galimybes mūsų rajono moterims. Renginys, kuriame dalyvaus Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir „AgriFood Lithuania DIH“ direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė, vyks nuotoliniu būdu zoom platformoje: https://us06web.zoom.us/j/81554663543 nuo 14 val.

Kviečiame registruotis į renginį spaudžiant šią nuorodą.

„Šiuo projektu mes siekiame suteikti moterims drąsos, paskatinti jas naudotis esamomis galimybėmis ir kurti startuolius net ir turint tik pačią beprotiškiausią idėją. Moterys pasižymi tuo, jog imasi veiksmų tik būdamos visiškai tikros savo pasirinkimu, tačiau ši programa leidžia ir netgi skatina bandyti ir eksperimentuoti. Atėjus su viena idėja po konsultacijų su mentoriais ir ekspertais, pasikalbėjus su potencialiais klientais ji gali transformuotis į visai kitą kuriamą produktą. Praėjusių metų pavyzdys rodo, kad net ir pradėjus programą tik su idėja yra puikūs šansai laimėti“, – pasakojo „EWA“ programos Lietuvoje globėja „AgriFood Lithuania DIH“ direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.

Užsiregistruoti dalyvauti programoje galite adresu www.agrifood.lt/ewa

Daugiau apie programą:

Kas gali dalyvauti?

 • Visos moterys, turinčios verslo idėją, susijusią su maisto ar žemės ūkio sektoriumi.
 • Jei esate įregistravusi įmonę, tai turite būti padariusi ne seniau nei prieš 2 metus.
 • Jei turite startuolį, Jūsų pradedantysis verslas nėra gavęs didesnės nei 30 tūkstančių eurų investicijos iš išorinių šaltinių.

Dalyvavimo programoje vertė Jums

 • Nugalėtoja bus apdovanota 10 000 EUR, o antrosios vietos laimėtoja – 5 000 EUR piniginiu prizu.
 • Visos programoje dalyvaujančios moterys gaus 800 EUR stipendiją.
 • Kiekviena pradedančioji verslininkė penkis mėnesius galės individualiai dirbti su jai priskirtu patyrusiu mentoriumi.
 • Visos programos metu bus surengtos dvi individualių mokymų sesijos unikaliose Lietuvos vietose, taip pat vyks nuotoliniai mokymai.
 • Net ir pasibaigus „EWA“ programai dalyvės bus kviečiamos įsitraukti į kitas „EIT Food“ programas toliau vystyti savo idėją.

Programos eiga:

 • Registracija vykdoma iki birželio 13 d.
 • Programa bus vykdoma liepos – lapkričio mėn.
 • Lapkričio mėnesį finalinio renginio metu reikės pristatyti savo idėją ir programos metu nueitą kelią. Pagrindinis vertinimo kriterijus – padaryta pažanga.

Registracija į programą vykdoma adresu www.agrifood.lt/ewa

„EWA“ yra „EIT FOOD“ remiama programa. „EIT FOOD“ – pirmaujanti maisto inovacijų iniciatyva Europos Sąjungoje, siekianti tvaresnės, sveikesnės ir patikimesnės maisto sistemos visame žemyne. Tai prestižiškiausia tokio tipo organizacija ES, o jos tinklas jungia centrus visame kontinente. Daugiau sužinoti apie „EIT FOOD“ organizaciją galite apsilankę jų internetiniame puslapyje.