Aktyvaus ir kūrybiško laisvalaikio idėjų renginys „Ką veikti, kai nežinai, ką veikti“ 2017
Kviečiame visus registruotis į jau antrą kartą Kėdainiuose rengiamą ir vis didesnio dėmesio sulaukiantį aktyvaus ir kūrybiško vaikų ir jaunimo laisvalaikio idėjų renginį „KĄ VEIKTI, KAI NEŽINAI, KĄ VEIKTI“.
Renginio vizija – suburti aktyvias Kėdainių vaikų ir jaunimo organizacijas, kurios įrodytų neginčijamą tiesą – Kėdainiuose yra ką veikti!
DATA ir LAIKAS: 2017 m. rugsėjo 7 d. (ketvirtadienis) 15.00–18.00 val.
VIETA: Kėdainių miesto arena (J. Basanavičiaus g. 1A, Kėdainiai)
Renginyje raginame dalyvauti organizacijas (vyriausybines, privačias, nevyriausybines, būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus), kurios vykdo įvairias vaikų ir jaunimo (ir ne tik) užimtumo, neformalaus ugdymo veiklas. Ypač kviečiame dalyvauti teikėjus, gavusius ir naudojusius neformaliojo vaikų švietimo krepšelį. Ypač laukiame įdomias ir inovatyvias veiklas vykdančių teikėjų. Renginys skirtas vaikams ir jaunimui, ieškančiam kuo užsiimti po pamokų, ir suaugusiems mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.
Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę pristatyti atstovaujamą organizaciją ir siūlomas paslaugas miestiečių ir Kėdainių miesto svečių auditorijai. Ne ką mažiau svarbu – užmegzti naudingų ryšių, pasidalinti gerąja veiklos patirtimi ir pritraukti naujų narių.
Registracija vykdoma iki 2017 m. rugpjūčio 15 d.
Iki rugpjūčio 20 d. peržiūrėsime dalyvių paraiškas ir pranešime apie numatomas vietas/plotus/renginio programą.
Siekdami, kad renginys „Ką veikti, kai nežinai, ką veikti“ būtų įdomus ir aktualus, kviečiame visus, turinčius idėjų, prisidėti kuriant renginio turinį ir programą.
Kilus papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštais: [email protected], kaveiktikedainiuose@gmail.com. Jei turite įgyvendinamų idėjų, pasiūlymų dėl renginio programos, galite skambinti asociacijos vadovei Aidai Bilinskienei.
Projektą „Ką veikti, kai nežinai, ką veikti“ finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė
Su geriausiais linkėjimais, renginio komanda