J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Pradžia
Pradžia
Teisinė informacija
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Veiklos sritys
E. demokratija
E. demokratija
Aktualijos
Aktualijos
Projektų viešinimas
Projektų viešinimas
Rinkimai į Europos Parlamentą birželio 9 d.
Rinkimai į Europos Parlamentą birželio 9 d.
Mėgėjų meno kolektyvai

Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus įsakymu patvirtintas mėgėjų meno kolektyvų grupavimas į kategorijas pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus

Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus įsakymu patvirtintas vokalinių ansamblių grupavimas į kategorijas pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus

 

Eil. Nr.

Kolektyvo pavadinimas

Vadovas

Kultūros centras

Chorai 

1

Kamerinis choras „Ave Musica“

Rolandas Daugėla

Kėdainių kultūros centras

2

Tremtinių ir politinių kalinių mišrus choras „Diemedis“

Algirdas Kučiauskas

Kėdainių kultūros centras

Vokaliniai ansambliai

1

Vokalinis duetas

Vidas Kučiauskas

Akademijos kultūros centras

2

Moterų vokalinis ansamblis „Vija“

Saulius Urbonas

Akademijos kultūros centras

3

Vokalinis instrumentinis ansamblis

Saulius Urboonas

Akademijos kultūros centras

4

Vokalinė instrumentinė grupė „Trečias aukštas“

Vidas Kučiauskas

Akademijos kultūros centras

5

Mišrus vokalinis ansamblis „Forte“

Dangiras Grigalevičius

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyrius

6

Moterų vokalinis ansamblis

Kazimieras Kuprys

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyrius

7

Modernaus folkloro grupė „Vinkšna“

Vijolė Juknienė

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyrius

8

Mišrus vokalinis ansamblis „Josva“

Vytautas Greičius

Josvainių kultūros centras

9

Mišraus vokalinio ansamblio „Josva“ moterų grupė

Vytautas Greičius

Josvainių kultūros centras

10

Moterų vokalinis ansamblis „Pilkos stygos“

Vytautas Greičius

Josvainių kultūros centras

11

Moterų vokalinis ansamblis „Sonata“

Edita Markevičienė

Josvainių kultūros centras

12

Josvainių kultūros centro jaunimo vokalinė instrumentinė grupė

Edvinas Šablevičius

Josvainių kultūros centras

13

Langakių mišrus vokalinis ansamblis „Langsva“

Zenonas Brazinskas

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyrius

14

Langakių senjorių vokalinis ansamblis „Rudenėlis“

Zenonas Brazinskas

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyrius

15

Vokalinis moterų ansamblis „Ieva“ ir instrumentinė grupė

Saulius Urbonas

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyrius

16

Mišrus vokalinis instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“

Gražina Lapienienė

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrius

17

Aristavos moterų vokalinis ansamblis „Arvista“

Rita Vilkelienė

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrius

18

Lančiūnavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“

Kazimieras Kuprys

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrius

19

Vokalinis instrumentinis ansamblis „Vingiorykštė“

Dagnė Jucevičiūtė

Šėtos kultūros centras

20

Vaikų vokalinis instrumentinis ansamblis „Dainuojančios stygos“

Dagnė Jucevičiūtė

Šėtos kultūros centras

21

Vyrų duetas

Artūras Ruša

Šėtos kultūros centras

22

Vokalinis ansamblis „Fortūna“

Daiva Karaliūnienė

Šėtos kultūros centro Pagirių skyrius

23

Moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“

Kęstutis Valionis

Truskavos kultūros centras

Populiariosios muzikos kolektyvai

1

Vaikų popchoras „Perliukai“

Daiva Makutienė

Kėdainių kultūros centras

2

Vaikų popchoras „Skambantis perliukas“

Daiva Makutienė

Kėdainių kultūros centras

3

Vaikų popchoras „Perliukai Junior“

Daiva Makutienė

Kėdainių kultūros centras

4

Vokalinis duetas „KiVe“

Daiva Makutienė

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrius

5

Šeimyninis duetas „Aš ir Tu“

Daiva Makutienė

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrius

6

Vokalinė instrumentinė grupė „Šviesiai tamsūs“

Dominykas Dubinka

Krakių kultūros centras

Liaudiškos kapelos

1

Vokalinė instrumentinė liaudiškos muzikos grupė „Klevas“

Vidas Kučiauskas

Akademijos kultūros centras

2

Vokalinė instrumentinė liaudiškos muzikos grupė

Kazimieras Kuprys

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus

3

Liaudiškos muzikos kapela „Svainiai“

Vytautas Valiauga

Josvainių kultūros centras

4

Kėdainių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vilainiai“

Antanas Mikalauskas

Kėdainių kultūros centro

5

Liaudiškos muzikos kapela „Beržynėlis“

Vytautas Danauskas

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyrius

6

Liaudiškos muzikos kapela „Barupė“

Algirdas Kučiauskas

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyrius

7

Liaudiškos muzikos kapela „Liepupis“

Nijolė Dilkienė

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyrius

8

Krakių kultūros centro tradicinė kapela

Robertas Dubinka

Krakių kultūros centras

 Instrumentiniai ansambliai

1

Instrumentinis ansamblis „Rudekšna“

Artūras Ruša

Šėtos kultūros centras

Folkloro ansambliai

1

Folkloro ansamblis „Seklyčia“

Ona Auškalnienė

Akademijos kultūros centras

2

Onos Auškalnienės ir Rūtos Auškalnytės duetas

Ona Auškalnienė

Akademijos kultūros centras

3

Folkloro ansamblis „Jorija“

Regina Lukminienė

Kėdainių kultūros centro

4

Vaikų folkloro ansamblis „Kleketukai“

Rūta Auškalnytė

Kėdainių kultūros centras

5

Folkloro ansamblis „Kalnaberžiai“

Daiva Danauskienė

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyrius

6

Sirutiškio folkloro ansamblis „Radasta“

Violeta Kažukauskienė- Urbonavičienė

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyrius

7

Folkloro ansamblis „Žalasys“

Vytautas Danauskas

Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyrius

8

Vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Smilgelė“

Jūratė Gudliauskienė

Krakių kultūros centras

9

Folkloro ansamblis „Žiedupė“

Jūratė Gudliauskienė

Krakių kultūros centras

10

Folkloro ansamblis „Sidabrinė gija“

Artūras Ruša

Šėtos kultūros centras

11

Folkloro ansamblis „Vermena“

Kęstutis Valionis

Truskavos kultūros centras

Liaudiškų šokių grupės

1

Merginų liaudiškų šokių grupė „Austėja“

Regina Matulienė

Akademijos kultūros centras

2

Jaunuolių liaudiškų šokių grupė

Rūta Plučiuvienė

Kėdainių kultūros centras

3

Senjorų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“

Virginija Čereškienė-Beviršė

Kėdainių kultūros centras

4

Vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“

Virginija Čereškienė-Beviršė

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrius

5

Lančiūnavos folklorinių šokių grupė „Gintarai“

Gintaras Šeškevičius

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrius

6

Pagyvenusiųjų žmonių šokių kolektyvas „Vermena“

Dainora Venslovienė

Truskavos kultūros centras

7

Merginų šokių grupė „Vermenėlė“

Nijolė Vidžiūtė

Truskavos kultūros centras

Šiuolaikinių šokių grupės

1

Linijinių šokių grupė

Regina Matulienė

Akademijos kultūros centras

2

Šiuolaikinių šokių grupė „PerforMDance“

Orinta Nistirenko

Akademijos kultūros centras

3

Baleto šokio grupė „Arabesque“

Orinta Nistirenko

Akademijos kultūros centras

4

Šiuolaikinio šokio studija „Xlite“ kids

Paulina Švaranavičiūtė

Kėdainių kultūros centras

5

Šiuolaikinio šokio studija „Xlite“ juniors

Paulina Švaranavičiūtė

Kėdainių kultūros centras

6

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „STEP BY STEP“

Rita Rudokaitė Stanišauskienė

Krakių kultūros centras

7

Šiuolaikinių šokių grupė „The Oxygen“

Paulina Švaranavičiūtė

Šėtos kultūros centras

8

Vaikų šokių kolektyvas „Pelėdžiukai“

Rita Mockienė

Šėtos kultūros centro Pagirių skyrius

9

Šokių kolektyvas „Šeimynėlė“

Rita Mockienė

Šėtos kultūros centro Pagirių skyrius

10

Linijinių šokių grupė

Nijolė Vidžiūtė

Truskavos kultūros centras

 Mėgėjų teatrai

1

Suaugusiųjų mėgėjų teatro grupė

Erika Usevičiūtė

Akademijos kultūros centras

2

Vaikų mėgėjų teatro grupė

Danguolė Špokienė

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyrius

3

Suaugusiųjų mėgėjų teatro grupė

Danguolė Špokienė

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyrius

4

Aristavos mėgėjų teatras (suaugusiųjų)

Asta Čiapaitė

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyrius

5

Suaugusių teatro studija „Tabletalk“

Erika Usevičiūtė

Krakių kultūros centras

6

Vaikų ir jaunimo teatro studija

Erika Usevičiūtė

Krakių kultūros centras

7

Mėgėjų teatras „Mincelis“

Kęstutis Valionis

Truskavos kultūros centras

 Humoro grupės

1

Humoro grupė „Bobų radijas“

Erlenda Turskienė

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyrius