Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
Naujienos
2018-03-09
Už kultūros paveldo objektų aplinkos priežiūrą – padėkos seniūnams ir paminklosaugininkei

Vasario 6 dieną Kėdainių rajono savivaldybėje Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Kauno teritorinis padalinio vyriausioji valstybinė inspektorė Asta Naureckaitė septyniems rajono seniūnams ir vyr. paminklosaugininkei padėkojo už kultūros paveldo objektų aplinkos priežiūrą.

Padėkų įteikime dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis. Rajono vadovai džiaugėsi, kad krašto seniūnai ir vyr. paminklosaugininkė buvo pastebėti ir įvertinti už entuziazmą puoselėjant ir rūpinantis kultūros paveldo objektų aplinka bei istorinės atminties išsaugojimą.

Padėkų įteikimo metu taip pat dalyvavo savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Vytautas Kundrotas, Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai.

Padėka už nuoširdų darbą ir rūpestį saugant kultūros paveldą Kėdainių rajone buvo įteikta rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistei (vyr. paminklosaugininkei) Margaritai Rukšienei.

Gudžiūnų seniūnijos seniūnas Regimantas Valiauskas įvertintas padėka už kultūros paveldo objektų aplinkos – Paberžės dvaro sodyba, Lietuvos partizanų ir karių kapai, kt.) priežiūrą.

Josvainių seniūnijos seniūnui Algimantui Sirvydui padėkota už rūpinimąsi Ruseinių kompleksu (Sovietų Sąjungos teroro aukų, partizanų rėmėjos Onos Lisiūtės kapu), Lietuvos partizanų žūties, kovos vietos ir kapų, žydų kapinių ir kt. objektais.

Kėdainių miesto seniūnijos seniūnui Valentinui Tamuliui įteikta padėka už kultūros paveldo objektų – Kėdainių dvaro sodybos, signataro P. Aksomaičio, Sausio 13-ios aukų ir Lietuvos kario, Generalinio štabo pulkininko J. Kibirkščio kapų, taip pat už Lietuvos karių ir žydų kapinių bei kt., aplinkos priežiūrą.

Krakių seniūnijos seniūnas Jonas Dalbokas įvertintas padėka už Ambraziūnų, Pilsupių, Plinkaigalio ir Vosbučių piliakalnių, Lietuvos partizanų kovos ir žūties vietos ir kapų, knygnešių ir 1831 m. sukilėlių kapų tvarkymą.

Surviliškio seniūnijos seniūnei Vandai Petrauskienei padėkota už rūpinimąsi šių kultūros paveldo objektų – Bakainių, Kalnaberžės ir Vaidatonių piliakalnių, Lietuvos partizanų ir kryždirbio V. Svirskio kapų bei kt., aplinkos priežiūrą.

Truskavos seniūnijos seniūnui Vytautui Zakaryzai įteikta padėka už Šukionių piliakalnio, Lietuvos šaulio Jono Ambrozo, Lietuvos partizanų J. Maršalkos, J. Žuko-Dobilo, Z. Varno-Žentuko, J. Šemežio, A. Žuko-Žukovo kapų, Lietuvos partizanų ir savanorio J. Kapčinsko kapų Anciškyje, sovietų teroro aukų Kazimiero, Antano ir Kosto Stankevičių kapų ir kt. tvarkymą.

Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas apdovanotas padėka už kultūros paveldo objektų – Apytalaukio dvaro sodybos, P. Lukšio žuvimo ir Č. Milošo gimtinės vietų, Lietuvos partizanų kovos ir žūties vietos, Lietuvos partizano P. Plančiūno-Valterio ir ryšininko B. Sereikos, taip pat 1863 m. sukilimo dalyvių kapų, aplinkos priežiūrą.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel.69543, 69557

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį
Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12878709
Šiandien apsilankė: 46
Dabar naršo: 44
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema