Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija
 
 
 
tel. 8 615 88 088


 
 
 
 
 


 

Tarptautinis bendradarbiavimas

Sutartis su  Vokietijos Zemerdos miestu

Bendradarbiavimo sutartis su  Vokietijos Zemerdos (Sömmerda) miestu pasirašyta 1989 m. Savitarpio susitarimu miestai įsipareigojo susitiprinti ryšius tarp visų suinteresuotų visuomeninių grupių, ypač kultūros, sporto, socialinėje ir ūkinėje veikloje. Kėdainių ir Zemerdos miestų  bendradarbiavimo sutarties pasirašymo 20-metis iškilmingai paminėtas Vokietijoje. 

2014 m. birželio 13–16 d. Zemerdoje (Vokietijos Federacinė Respublika) buvo paminėta 25 metų tarpusavio bendradarbiavimo sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės ir Zemerdos miesto
EUROPA PILIEČIAMS

www.soemmerda.de

Sutartis su Švedijos Svaliovo komuna

Bendradarbiavimo sutartis su Švedijos Svaliovo (Svalöv) komuna pasirašyta 1991 m. spalio mėnesį.  Šia sutartimi Svaliovo ir Kėdainių miestai įsipareigojo plėtoti glaudžius ryšius ir mainus šiose srityse: administravimo, žemės ūkio, prekybos ir pramonės, turizmo, ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos ir laisvalaikio organizavimo.

www.svalov.se

Sutartis su  Estijos Kohtla Jervės miestu

Estijos Kohtla Jervės (Kohtla Jarve) ir Kėdainių rajono savivaldybės, atsižvelgdamos į gyventojų pageidavimus ir siekdamos įgyvendinti politines, socialines ir ekonomines reformas bei įtvirtinti abiejų šalių valstybingumą, 1994 m. pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi miestai pasižadėjo plėtoti draugiškus tarpusavio santykius, keistis patirtimi socialinėje ir humanitarinėje, ūkio ir verslo, politinėje ir dvasinėje, teisėtvarkos srityse.

www.kohtla-jarve.ee


Sutartis su  Lenkijos Brodnicos miestu

Draugystės ir bendradarbiavimo sutartis švietimo, socialinės ir sveikatos apsaugos, kultūros ir meno, sporto ir laisvalaikio, ekonomikos ir aplinkosaugos srityse su Lenkijos Brodnicos (Brodnica) miestu pasirašyta 1998 m. gruodžio mėnesį.

www.brodnica.pl


Sutartis su Rusijos Federacijos miestu Rostovu Didžiuoju

1998 m. pasirašyta sutartis su Rusijos Federacijos miestu Rostovu Didžiuoju. Sutartimi miestai įsipareigojo keistis informacija ir pasiekimais aplinkosaugos srityje, plėtoti ryšius tarp kultūros institucijų, mokyklų, dalintis patirtimi turizmo, sporto, žemės ūkio srityse.

http://grad-rostov.ru


Sutartis su Lenkijos Lobezo miestu

Bendradarbiavimo sutartis su Lenkijos Lobezo (Łobez) miestu pasirašyta 2002 m. spalio mėnesį. Šia sutartimi miestai įsipareigojo plėtoti partnerystę ekonomikos, aplinkosaugos srityse, keistis darbo savivaldybėje patirtimi ir informacija, dalyvauti svarbių įvykių sūkuryje.

www.lobez.pl


Sutartis su Baltarusijos Valkavisko miestu

Kėdainių rajono savivaldybės merė Nijolė Naujokienė gavusi rajono tarybos įgaliojimą 2009 m. birželio mėn. Baltarusijoje Valkavisko meiste pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri atnaujino  daugiau kaip prieš du dešimtmečius trukusį Kėdainių ir Valkavisko rajonų bendradarbiavimą.  Abu rajonai yra labai panašūs: puikiai išvystyta pramonė, plėtojama žemdirbystė, aukštas įstojančių į aukštąsias mokyklas mokinių rodiklis, skiriamas didelis dėmesys sporto ir sveikatinimo sričiai, sveikatos apsaugai, socialinėms reikmėms.

http://volkovysk.grodno-region.by/ru  


Sutartis su  Ukrainos Zaporožės srities Melitopolio miestu

2012 m. birželio 8 d. buvo pasirašyta sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės, atstovaujamos mero Rimanto Diliūno, ir Ukrainos Zaporožės srities Melitopolio miesto savivaldybės vykdomojo komiteto, atstovaujamo mero Sergejaus Georgijevičiaus Valterio.

Bus bendradarbiaujama šiose srityse: verslininkystės, infrastruktūros, ekologijos ir energetikos, sporto ir švietimo sferos; savivaldybių veiklos patirtis; kultūriniai mainai; keitimasis informacija; jaunimo ir moksleivių susitikimai; abiejų savivaldybių gyventojų individualus ir organizuotas turizmas, socialinė globa ir rūpyba.

http://www.mlt.gov.ua/

Sutartis su Kaliningrado srities Zelenogradsko miestu

2013 m. gegužės 16 d. į Kėdainių rajono savivaldybę atvyko RF Kaliningrado srities Zelenogradsko miesto savivaldybės vadovas, miesto deputatų tarybos pirmininkas Georgijus Petrovičius Popšojus su jį lydinčiais asmenimis, o gegužės 17 d. Kėdainių rajono savivaldybėje buvo pasirašyta sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės ir Kaliningrado srities Zelenogradsko miesto savivaldybės.

http://www.zelenogradsk39.ru/


Sutartis su Sakartvelo Televio miestu

Bendradarbiavimo sutartis su Sakartvelo Televio miestu pasirašyta 2018 m. gegužės mėn. Telavio mieste bendradarbiavimo sutartį pasirašė Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir Telavio miesto meras Šota Nareklišvilis. Savivaldybės susitarė bendradarbiauti šiose srityse: verslo sferoje; infrastruktūros, ekologijos ir energetikos sferoje; savivaldybių veiklos patirties mainų sferoje; kultūrinių mainų, turizimo, sporto, švietimo ir kt. sferose.

http://www.kakheti.gov.ge/index.php?cat=54&par=6

 

Sutartis su Rumunijos Feltičenio miestu

2019 metų liepos 18 dieną buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Kėdainių rajono savivaldybės, atstovaujamos mero Valentino Tamulio, ir Rumunijos Feltičenio miesto savivaldybės, atstovaujamos mero Gheorghe‘o Cătălino Comano. Nutarta bendradarbiauti verslo, savivaldos, švietimo, kultūros, sporto, turizmo ir kitose srityse.

Valentinas Tamulis
Kėdainių r. savivaldybės meras
Darbotvarkė
Priėmimo valandos
Mero pavaduotojas
Prisijungimas gyventojams
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
KALBOS KLAUSIMAS

  Kaip būtų taisyklinga?

Priėjom bendros nuomonės

Priėjom prie bendros nuomonės

 

Naujienų prenumerata
Norėdami pirmieji gauti mūsų naujienas - įveskite savo el. pašto adresą:
RSS naujienos  
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

 
   
   
     
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema