Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienos
2017-12-04
Rajono nevyriausybinės organizacijos dalinosi sėkmės istorijomis ir gerąja patirtimi

Kėdainių rajono savivaldybės administracija, Kėdainių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba ir Kėdainių rajono vietos veiklos grupė š. m.  lapkričio 29 d. organizavo nevyriausybinių organizacijų forumą „Rajono nevyriausybinės organizacijos: ko galime pasimokyti vienos iš kitų“.

Nuo 2014 metų, kuomet pirmą kartą buvo išrinkti nevyriausybinių organizacijų atstovai į rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą, tapo tradicija metų pabaigoje susirinkti į forumą ir pasikalbėti apie tai, kas rūpi rajono nevyriausybinėms organizacijoms, kaip sustiprinti partnerystę tarp pačių organizacijų, vietos valdžios ir kurti bendrystę.

Sveikindamas rajono nevyriausybinių organizacijų forumo dalyvius, rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius pasidžiaugė stipriomis rajono nevyriausybinėmis organizacijomis, ypač kaimo bendruomeninėmis, kurios pradėjo vykdyti verslą ir kurti naujas darbo vietas.

„Manau, kad Kėdainiuose yra daug puikių nevyriausybinių organizacijų, kurios aktyviai vykdo savo veiklą. Pagal sritis – galima išskirti kaimo bendruomenės ir sporto nevyriausybines organizacijas, kurių pastebime daugiausia. Džiugu, kad organizacijos traktuojamos kaip puikus pavyzdys ugdyti pilietiškumą, tai atsakingų žmonių veikla ir svarbus darbas. Tikiuosi, kad nevyriausybinių organizacijų veikla plėsis ir kompetentingi žmonės noriai ir toliau dalinsis savo patirtimi“, – pažymėjo rajono savivaldybės meras S. Grinkevičius.

Šių metų forume rajono nevyriausybinės organizacijos dalinosi sėkmės istorijomis, gerąja patirtimi ir, kaip forumo pavadinimas skelbė, mokėsi vienos iš kitų. Tas, kas mokosi, turi galimybę atrasti prasmę bei buvimo kartu džiaugsmą. Tai yra be galo svarbu, nes bendruomeniškumas užtikrina aiškų tikslą. Sėkmę, naudą ir svarbą vietos bendruomenės gerovei kurti. Toks žingsnis yra tiek vietos valdžios, tiek ir nevyriausybinių organizacijų pagrindinis siekis.  

Forumo dalyviai susipažino su nevyriausybinėmis organizacijomis, dirbančiomis su vaikais ir jaunimu kultūros ir sporto srityse, organizacijomis, kurios visą savo laiką skiria suteikti pagalbą žmonėms, ištiktiems gyvenimo negandų, nukentėjusiems nuo smurto, kenčiantiems nuo įvairių priklausomybių.

Apie tarptautinių „Erazmus+“ projektų teikiamas galimybes ir Europos savanorių tarnybos projektų poveikį vietos bendruomenei pristatė Aistė Natkevičiūtė, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros Europos savanorių tarnybos projektų koordinatorė bei savanorės Dalia Gvazdaitytė ir Leonora Smulskytė.

„Džiaugiamės, kad rajono nevyriausybinių organizacijų forumas tampa priemone, suburiančia suinteresuotas puses dialogui ir diskusijai, skatina dalintis patirtimi, mokytis vienoms iš kitų. Kartu spręsti kylančias problemas, stiprinti tarpusavio partnerystę, suprantant, kad pastarosios yra partnerės, o ne konkurentės“, – sakė Audronė Stadalnykienė, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė), koordinuojanti rajono nevyriausybinių organizacijų veiklą.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos informacija, tel. 69576

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12477470
Šiandien apsilankė: 831
Dabar naršo: 96
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema