Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienos
2017-10-30
Prie Kėdainių ligoninės ir Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro atidaryta automobilių aikštelė

Spalio 25-ąją A. Budrio gatvėje, prie VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) ir VšĮ Kėdainių ligoninės, buvo atidaryta nauja automobilių stovėjimo aikštelė. Simbolinę juostelę perkirpo rajono meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir šių gydymo įstaigų vadovai – Audronė Rimkevičienė ir Stasys Skauminas.

Daugybę metų vairuotojams, ypač greitosios pagalbos medikų ekipažams, rūpesčių kėlusi problema, prie sveikatos priežiūros įstaigų, Kėdainių rajono savivaldybės pastangomis išspręsta per pusmetį.

Nuo šių metų gegužės mėnesio buvusioje pievoje, šalia dviejų medicinos įstaigų, įrengta 175 vietų automobilių stovėjimo aikštėlė.

Išspręsta aktuali problema

Rajono mero S. Grinkevičiaus teigimu, pagaliau išspręsta viena iš aktualių problemų, nes kėdainiečiai, atvykstantys į abi gydymo įstaigas jau seniai laukė automobilių stovėjimo aikštelės.

,,Esu dėkingas rajono tarybos nariams už supratingumą ir pritarimą skirti lėšų šio objekto įrengimui. Manau, kad labiausiai aikštele turėtų džiaugtis kėdainiečiai, kurie atvažiuoja į polikliniką ir ligoninę su savo bėdomis. Šių įstaigų darbuotojams taip pat smagu, kai aplinka tvarkoma, kad yra patogiau jų klientams. Specialistai teigia, jog vietos transportui pastatyti pakaks ir išsispręs ilgai besitęsusios problemos, kai ir policija bausdavo vairuotojus, šiems neleistinose vietose statant automobilius, dabar tikrai to nebus. Taip pat toliau ieškosime galimybių sutvarkyti erdvę prieš Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių, nes asfalto danga labai prasta, todėl kitais metais ieškosime tam lėšų – sutvarkyti ir šią vietą. Tikiuosi, kad pastatyti automobilį prie gydymo įstaigų problemų jau nebekils“, – sakė S. Grinkevičius.

Darbus užbaigė gerokai anksčiau

Rajono vadovas dėkingas šio objekto rangovui, UAB „Jonavos hidrotechnika“, įvykdžiusiam devyniais mėnesiais anksčiau darbus, kuriuos buvo numatyti užbaigti 2018-ųjų metų liepos mėnesį. Šios įmonės direktoriaus Lino Usevičiaus teigimu, rajono vadovų rūpesčių, kurie prašė kuo greičiau įrengti naująją aikštelę, darbai buvo atlikti anksčiau laiko.

„Buvo skirtas ir papildomas finansavimas, pagreitintiems darbas atlikti – sutartis buvo numatyta dvejiems metams, tačiau aikštelės įrengimą užbaigėme dar šiemet, todėl esame patenkinti ir mes. Nors oro sąlygos nelepino ir, atliekant asfaltavimo darbus buvo įvykusi avarija – trūko vamzdis, bet bendrovė ,,Kėdainių vandenys“ dėka operatyviai sutvarkė. Viską atlikome laiku. Turbūt dabar ir medikai bus patenkinti, nes atvažiavusieji į gydymo įstaigas, be problemų pasistatys savo automobilį.“, – sakė L. Usevičius.

Lėšos skirtos iš savivaldybės biudžeto

Automobilių aikštelės įrengimo darbus vykdė UAB ,,Jonavos hidrotechnika“, darbų vertė – apie 295 tūkst. eurų.

Šių metų pradžioje aikštelės įrengimui iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto buvo skirta 220 tūkst. eurų, o rugsėjo mėnesį papildomai skirta dar 75 tūkst. eurų.

Naujoji automobilių stovėjimo aikštelė skirta 175 automobiliams, iš jų 16 – neįgaliesiems. Aikštelės plotas yra 5 600 kv. m, pėsčiųjų takų plotas – 235 kv. m. Atvykstančiųjų į gydymo įstaigas patogumui, įrengti šeši suoliukai, šešios šiukšlių dėžės, taip pat dviračių stoginė.

Patogiau ir greičiau

Kėdainių ligoninės ir Kėdainių PSCP vadovai džiaugiasi, kad šiuolaikiška aikštelė pagerins ir pacientų aptarnavimo kokybę.

„Aikštelė buvo reikalinga seniai. Padaugėjus automobilių, tiek pacientams, tiek medikams buvo sudėtinga pravažiuoti ir pastatyti automobilį, būdavo visko – eismo įvykių, nesusipratimų ir policijos nuobaudų. Dabar bus patogu visiems – aikštelė įrengta kiek galima arčiau ligoninės priėmimo skyriaus ir įėjimo į Kėdainių PSCP. Be jokios abejonės, kad ši aikštelė pagerina gyventojų aptarnavimo kokybę“, – kalbėjo S. Skauminas.

Kėdainių PSPC direktorės A. Rimkevičienės teigimu, šia aikštele labiausiai turi džiaugtis visi kėdainiečiai, kuriems, prireikus greitosios medicinos pagalbos, jų patekimas į priėmimo skyrių bus netrikdomas kitų automobilių.

„Dabar greitosios pagalbos automobiliai su pacientais iki priėmimo skyriaus galės pravažiuoti be kliūčių“, – sakė A. Rimkevičienė.

Atidžiai stebėkite kelio ženklus

Primename, kad vairuotojai, atvykstantys prie ligoninės priėmimo skyriaus, turėtų atidžiai stebėti kelio ženklus, nes siekiant palikti laisvą kelią skubantiems greitosios pagalbos automobiliams, bus pastatyti nauji draudžiamieji kelių ženklai.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69577

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12352960
Šiandien apsilankė: 344
Dabar naršo: 77
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema