Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienos
2020-04-06
Meras: dėkoju visiems dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis ir žmonėms, kurie saugo savo sveikatą!

Baigdamas penktadienį vykusį neeilinį Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdį Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis už atsakingą ir nuoširdų darbą, pirmiausia, padėkojo mūsų rajono  medikams ir medicinos įstaigų personalui, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistei (savivaldybės gydytojai) Ramunei Kabošienei, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovei Danguolei Avižiuvienei,  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kėdainių skyriaus atstovei Sandrai Buinovskienei, Kėdainių ligoninės direktoriui Stasiui Skauminui, Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorės pavaduotojai Laimai Juodeikienei, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininkui Alfredui Hofmanui ir kiekvienam rajono medikui, slaugytojai bei darbuotojui.

Trys savaitės gyventojų sveikatos sargyboje jiems buvo sunkios ir net kelis kartus darbingesnės nei įprasta. Po šio XXI amžiaus kirčio medicinai ir pacientams medikai ruošiasi dar rimtesniam jų laukiančiam išbandymui. Visiems, kurie dirbs dabartinėse, ir tiems, kurie dirbs naujose pareigose – įrenginėjamoje Karščiavimo klinikoje ir su sunkais ligoniais – meras Valentinas Tamulis palinkėjo viso rajono gyventojų palaikymo, geranoriškumo ir kantrybės.

Meras padėkojo ir savo komandai, kuri pastarosiomis savaitėmis pasipildė  Ekstremaliųjų situacijų komisijos nariais, ir kartu su kitais nuveikė nerealius darbus per trumpą laiką: pavaduotojui Pauliui Aukštikalniui, savivaldybės administracijos direktoriui Arūnui Kacevičiui, jo pavaduotojai Danutei Mykolaitienei, Kėdainių miesto seniūnui Algirdui Krivičiui ir jo pavaduotojui Juozapui Kanišauskui, mentoriui Stasiui Okunevičiui,  policijos viršininkui Alvydui Vainai, priešgaisrinių tarnybų vadovams – Andriui Miliauskui ir Andrui Eidimtui, Teisės ir personalo skyriaus vedėjui Daliui Ramonui, Biudžeto ir finansų skyriaus vedėjai Jolantai Sakavičienei, Švietimo skyriaus vedėjui Juliui Lukoševičiui bei Kėdainių r. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui Alfonsui Geniui.  Kiekvienam iš jų teko daug neplanuotų užduočių ir iššūkių, su kuriais jie visi puikiai susitvarkė.  

Meras dėkojo ir visiems Kėdainių rajono savivaldybės skyrių vedėjams, valstybės tarnautojams ir specialistams, visų įstaigų vadovams ir seniūnams bei seniūnijų darbuotojams, kurie dirba savo darbą tomis sudėtingomis sąlygomis. Jie šiandien ne tik atlieka savo kasdienines pareigas, bet ir padeda visiems mokiniams, pedagogams, dirbantiesiems, neįgaliesiems, senjorams, apleistiems ir pasimetusiems spręsti visas jų iškylančias problemas šioje pasikeitusioje mūsų visų kasdienybėje.

Padėkos žodis buvo ištartas ir Bendruomenės socialiniam centrui bei socialiniams darbuotojams, visiems savanoriams, samariečiams, labdaros organizacijoms, šauliams ir kitiems talkininkams, kurių pagalbos labai reikia ir dar reikės.

Visų įstaigų ir gyventojų vardu meras padėkojo verslininkams ir ūkininkams, kurie niekada nebuvo atsiriboję nuo mūsų rajono žmonių bėdų. Taip pat visiems pavieniams asmenims bei kitoms organizacijoms, kurios kartu su didžiuoju verslu jau aukojo ar ruošiasi  dar aukoti į abiejų didžiausių mūsų rajono medicinos įstaigų atsiskaitomąsias sąskaitas.

Taip pat meras padėkojo mūsų rajono žmonėms, kurie suprato grėsmes ir laikėsi visų medikų ir administracijos nurodymų, todėl mums gana ilgai pavyko išvengti didelės krizės. Žmonių nuovokumas ir drausmingumas, pareigingumas ir atsakomybės vis dar padeda neįsileisti viruso. „Ačiū Jums visiems, kad klausote reikalavimų ir labai rūpestingai saugote save ir kitus. Darykite taip ir toliau“, ‒ sakė rajono meras. Už tai, kad rajone netrūksta informacijos žmonėms, meras dėkojo rajono žiniasklaidai. 

Priešakinėse linijose yra ir vairuotojai, prekių išvežiotojai, pardavėjos, kitos tarnybos ir kiti žmonės. Tik būdami visi kartu, vienas kitam padėdami ir tikėdamiesi iš visų tik paties geriausio esamomis aplinkybėmis, galime įveikti visus iššūkius.

Rajono vadovas palinkėjo visiems ir toliau nenusivilti vieniems kitais ir  neužsikrėsti  nei liūdesiu, nei nerimu bei  mintyse siųsti geriausius linkėjimus tiems, kas dabar padeda, ir tiems, kas dar padės.

Būkite visi sveiki, būkite drąsūs, mes kartu galime viską!

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
   
   
     
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema