Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienos
2017-08-15
Kaimiškųjų seniūnijų socialiniams darbuotojams – nauji automobiliai

Kėdainių rajono savivaldybė vienintelė Lietuvoje visas dešimt savo teritorijoje esančias kaimiškąsias seniūnijas aprūpino naujais automobiliais, kurie skirti socialiniams darbuotojams. Naujų automobilių raktelius dešimčiai socialinių darbuotojų įteikė rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

„Tikimės, kad šis sprendimas pasiteisins ir palengvins socialinių darbuotojų darbą. Šie darbuotojai, ypač dirbantys su socialinės rizikos šeimomis, jau seniai skundėsi, jog norėtų jas pasiekti operatyviau, greičiau suteikti reikiamas paslaugas. Tad pritarus rajono savivaldybės tarybai nusprendėme skirti lėšų ir įsigyti šiuos naujus automobilius, kurie yra kompaktiški ir patogūs. Jų kuro sąnaudos labai mažos, todėl seniūnijų biudžetai didelių išlaidų, tikiuosi, nepatirs“, – sakė rajono meras S. Grinkevičius.

Pagerėsiančiomis socialinių darbuotojų darbo sąlygomis ir galimybėmis greičiau bei kokybiškiau suteikti seniūnijų gyventojams paslaugas džiaugėsi ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis, Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė, seniūnijų seniūnai.

„Mūsų socialiniai darbuotojai daug dirba, todėl jų sunkiam darbui buvo labai reikalingi automobiliai. Visų socialinių darbuotojų vardu rajono vadovams ir tarybos nariams dėkoju už tai, kad buvo skirta lėšų naujų automobilių, kuriais bus gerokai lengviau pasiekti šeimas, įsigijimui“, – sakė J. Blinstrubaitė.

Kompaktiškais ir taupiais automobiliais socialiniai darbuotojai lankys kaimo vietovėse gyvenančias socialinės rizikos šeimas, senus ir neįgalius gyventojus, turinčius rūpybos poreikių. Pernaravos seniūno Artūro Gusto teigimu, atstumai tarp socialinės rizikos šeimų ir rūpybos reikalingų žmonių seniūnijoje dideli.

„Žinoma, automobilį skirdavome ir iki šiol, tačiau socialinės darbuotojos juo turėjo dalintis su kitais seniūnijos specialistais. Be to, tai senas automobilis, kurį reikėdavo dažnai remontuoti. Džiaugiuosi, kad dabar socialinės darbuotojos turės tik savo darbui skirtą automobilį ir nebereikės laukti, kol atsilaisvins kitas“, – kalbėjo A. Gustas.

Naujieji automobiliai socialinėms darbuotojoms ypač pravers prieš rugsėjį, nes dabar – pats darbymetis, reikia pirkti mokyklinius reikmenis prižiūrimų šeimų vaikams. Šiais automobiliai bus taip pat lankomi ir aprūpinami senyvi, neįgalūs žmonės.

Krakių seniūnijos socialinė darbuotoja Daiva Stačkūnienė sakė, kad jai teko dirbti įvairiai.

„Važinėjau ir savo automobiliu, ir su policijos įgaliotiniu, kol jis dar buvo seniūnijoje, paskui gavau seną seniūnijos automobilį. Tiesiog ieškodavau įvairių galimybių pasiekti šeimas, nes teikiame visas įmanomas paslaugas, vežame ir pas gydytojus, rūpinamės vaikais, tad manau, kad dabar darbas palengvės. Svarbu ir tai, kad nauju automobiliu važiuoti bus saugiau“, – sakė D. Stačkūnienė.

Kėdainių Šv. Juozapo parapijos kunigas Romualdas Ramašauskas palaimino ne tik naujuosius automobilius, bet ir jais važinėsiančius socialinius darbuotojus, taip pat jų lankomas šeimas, vaikus.

Dešimt naujų „Peugeot“ markės automobilių už savivaldybės biudžeto lėšas nupirkta už maždaug 130 000 eurų.

Kėdainių rajono savivaldybė – vienintelė, nusprendusi naujais automobiliais aprūpinti visas dešimt kaimiškųjų seniūnijų.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 11917342
Šiandien apsilankė: 4515
Dabar naršo: 77
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema