Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienos
2019-02-07
Pasaulio čempionai parvežė gerą žinią: kitais metais varžybos vyks Lietuvoje!

Kėdainių rajono savivaldybės meras Sauliaus Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė bei savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius priėmė rajono sportinės žūklės klubo „Lifosos meškeriotojai“ atstovus. Į susitikimą žvejai atėjo pasipuošę aukso medaliais ir nešini geromis žiniomis.

Sausio 26–27 dienomis Bulgarijoje Shiroka Polyana Lake vyko XVI pasaulio poledinės žūklės čempionatas „16 th World Ice Fishing Championship 2019“, kuris buvo pats sėkmingiausias Lietuvos poledinės žūklės sporto entuziastams – pirmą kartą Lietuvos komanda tapo tokių varžybų čempionais.

Lietuvos rinktinės sudėtyje varžėsi ir du žūklės klubo „Lifosos meškeriotojai“ nariai – tituliuočiausias klubo sportininkas Izidorius Unikas ir Vytautas Šidlauskas.

V. Šidlauskas, ilgą laiką pasaulio čempionatuose kovojęs dėl medalių, jo „sąskaitoje“ net pasaulio čempionato sidabro medalis, dabar varžybose dalyvauja kaip rinktinės treneris.

Čempionatas Bulgarijoje, pasak rinktinės narių, buvo itin sudėtingas. Netikėtai iškritęs sniegas sukėlė vandens proveržį ant ledo ir varžybos vyko vandens – sniego mišinyje. Lietuviams neįprastos ir aukštikalnių sąlygos – varžybos vyko daugiau kaip 1,5 kilometro aukštyje. Varžybose sportininkas vidutiniškai gręžia apie 100 ekečių, tad natūralu, kad parengtines treniruotes geriausiai ištvėrė Lietuvos kariškiai ir komandos trenerių sprendimu jų komandoje startavo keturi.

Susitikime su Kėdainių rajono savivaldybės vadovais žvejai nestokojo gerų emocijų. Kaip įprasta šio sporto mėgėjams, buvo daug ir įvairių pasakojimų apie tai, kokios taktikos geriausia imtis poledinės žūklės varžybose, kokiais būdais skirtingų komandų žvejai siekia geriausio rezultato, ir apie tai, kad kartais tenka panaudoti vaidybinius elementus, kad apgautų priešininką.

Meras S. Grinkevičius ir mero pavaduotoja O. Urbonienė įdėmiai klausėsi žvejų pasakojimų ir patarimų, kurie gali praversti ir mėgėjiškos žūklės metu. Bet labiausia juos nudžiugino faktas, kad Lietuvos rinktinė, iškovojusi pasaulio čempionų vardą, tuo pačiu iškovojo ir teisę kitais metais septynioliktąjį pasaulio poledinės žūklės čempionatą surengti Lietuvoje.

Rajono vadovas sakė, kad kėdainiečiai, garsinantys mūsų krašto ir šalies vardą pasaulyje, verti pagarbos:

Susitinkame su žūklės klubo „Lifosos meškeriotojai“ nariais ne vieną kartą metuose. Klubas ar jo atstovai dalyvauja įvairiose varžybose ir kaskart pasiekia vis geresnių rezultatų, o Lietuvos rinktinės sudėtyje visuomet yra ir „Lifosos meškeriotojų“ klubo atstovų. Tai įrodo klubo narių ir vadovo profesionalumą. Šio sporto entuziastai Kėdainius garsina, kaip žvejų miestą“.

Merui S. Grinkevičiui antrino ir klubo „Lifosos meškeriotojai“ prezidentas Raimundas Barkauskas. Pasakodamas apie Bulgarijoje vykusį čempionatą, jis sakė, kad asmeninėje įskaitoje du Lietuvos rinktinės nariai, Gintas Balsevičius ir Marius Jačiauskas laimėjo aukso ir bronzos medalius.

Dabar M. Jačiauskas su šeima atvyko gyventi į Kėdainius, todėl mes labai tikimės, jog jis taps mūsų klubo nariu ir papildys mūsų tituluotų sportininkų gretas. Klubas gali pasigirti, kad visuose pasaulio poledinės žūklės čempionatuose dalyvavo „Lifosos meškeriotojų“ atstovai, tai – geriausias įrodymas, kad turime pakankamai noro ir galimybių vystyti šią sunkią, bet labai įdomią sporto šaką“ – kalbėjo R. Barkauskas.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69557

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį


Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema