Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Versija neįgaliesiems Kontrastingas Tamsus
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017     
Naujienos
2017-03-08
Šeštą kartą pagerbtos šauniausios krašto Metų moterys

Tarptautinės moters dienos proga šeštą kartą Kėdainių kultūros centre apdovanotos Metų moterų rinkimų laureatės. Šiemet į penkias nominacijas: Metų altruistė, Metų mama, Metų specialistė, Metų pasiekimas ir Metų kūrėja, buvo pasiūlytos 27 kandidatės, kurios sulaukė keturiolikos tūkstančių palaikymo balsų.

Savo balsus konkurso dalyvėms skyrė komisija, vadovaujama Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojos Olgos Urbonienės. Susumavus kraštiečių palaikymą ir komisijos nuomonę, Kovo 8-osios išvakarėse surengtoje šventėje „Ačiū, kad šalia esi“ buvo pagerbtos visos nominantės ir autorinėmis juvelyrinėmis sagėmis apdovanotos nugalėtojos.

Tarptautinės moterų solidarumo dienos išvakarėse visas krašto moteris pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

„Kėdainiuose gausu veiklių, aktyvių, jautrių ir nuostabių moterų, todėl turime kuo džiaugtis ir didžiuotis. Džiugu, kad turime tokią šventę, kurioje galime pagerbti pačias šauniausias mūsų krašto moteris. Neįsivaizduoju gyvenimo be moters – žmonos, mamos, senelės. Moterims nereikia gailėti dėmesio, nes jos – mūsų gyvenimo variklis. Moterys savyje talpina labai daug – meilę šalia esančiam, daugybę pareigų, supratimą ir palaikymą. Visoms Kėdainių krašto moterims linkiu laimės, nes tik būdamas laimingas gali džiaugtis gyvenimu. Būkite laimingos, mielos moterys“, – sakė S. Grinkevičius.

Metų altruistės nominacijai buvo patvirtintos net aštuonios pretendentės. Rajono vadovas Metų altruistės apdovanojimus įteikė dviem laureatėms – Gudžiūnų ambulatorijos administratorei Jūratei Tylienei ir Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Kėdainių pirminės organizacijos vadovei Veronikai Gilienei.

Altruiste tapusi J. Tylienė džiaugėsi, kad ją supa laimingi žmonės, todėl stengiasi gyventi taip, kad jų būtų kuo daugiau. Aštuonios pretendentės buvo pateiktos ir Metų specialistės nominacijai.

Metų specialiste išrinkta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkė, komisarė Danutė Mykolaitienė. Jai apdovanojimą įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vadovas, akcinės bendrovės „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius Dainius Cibulskis.

Pareigūnė dėkojo už šį kraštiečių palaikymą ir sakė, kovo 10-ąją Lietuvos policijoje baigiasi jos dvidešimt ketverių metų karjera.

„Jaunystėje neturėjau minčių tapti policininke. Mane į šį darbą atsivedė vyras. Pradėjusi dirbti supratau, koks tai rimtas darbas, nes jame netrūksta nei džiugių, nei skaudžių akimirkų. Sunkiausia, kai žmonės atstumia ištiestą pagalbos ranką, o džiugina tai, kad sutikau daug gerų ir puikių žmonių. Šiandien džiaugiuosi, kad esu pastebėta“, – sakė D. Mykolaitienė.

Metų kūrėjos titulą pelnė Kėdainių bendruomenės socialinio centro užimtumo specialistė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė Milda Verkauskienė, kuri su kūryba draugauja nuo vaikystės.

„Mano visas gyvenimas – kūryba. O joje daug ieškojimų. Iš pradžių kūriau tik pati, vėliau savo gebėjimais pradėjau dalintis su kitais. Smagu, kai galiu pasidžiaugti ir savo pačios pabaigtu darbu, ir pagirti savo mokinius už jų darbštumą, išradingumą, kantrybę“, – kalbėjo M. Verkauskienė.

Metų kūrėją sveikino Kėdainių krašto garbės pilietis Vitolis Laumakys.

Metų pasiekimo titulas suteiktas Kėdainių rajono moterų krizių centro vadovei Ritai Stakniūnienei, kurią apdovanojo Kėdainių miesto seniūnijos seniūnas Valentinas Tamulis.

Metų mama išrinkta Loreta Žilinskienė, kuri su vyru Dariumi augina penkis sūnus. Apdovanojimą laureatei įteikė Kėdainių dekanato dekanas, Šv. Juozapo parapijos klebonas Norbertas Martinkus.

„Moterys sugeba viską, tad suderinti motinystę ir darbą nėra sunku. Auginti penkis vaikus nesunku, nes viskas priklauso nuo požiūrio. Turbūt nieko nėra gyvenime gražesnio, kai vakare sulauki švelnių mažų rankyčių prisilietimo ar padrąsinančio vaikų akių žvilgsnio. Aš esu laiminga moteris, nes turiu puikią šeimą“, – sakė L. Žilinskienė.

Šventės viešnioms ir svečiams koncertavo jaunieji mūsų krašto atlikėjai ir aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas su žmona Agne Arbačiauskiene.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 11342900
Šiandien apsilankė: 280
Dabar naršo: 52
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema