Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienos
2017-07-24
Deividas Tamkus – geriausias šių metų abiturientas

„Atžalyno“ gimnazijos abiturientas Deividas Tamkus šiais metais sužibėjo tarp visų šiųmečių mūsų rajono abiturientų – gabus jaunuolis surinko net keturis šimto balų įvertinimus už valstybinius egzaminus! Puikūs baigiamųjų egzaminų rezultatai pasiekti iš informacinių technologijų, matematikos, anglų kalbos ir fizikos mokomųjų dalykų. Be to, visi kiti dalykai jo brandos atestate yra įvertinti vienais dešimtukais.

Ta proga vaikiną, jo tėvelius, „Atžalyno“ gimnazijos direktorių Gintarą Petrulį bei Deivido klasės auklėtoją Valdą Ašmontienę priėmė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. „Džiugu, kad mūsų rajone auga tokie gabūs jauni žmonės, kuriais galima pelnytai didžiuotis. Išvykus į kitus rajonus visada smagu pasigirti, kad būtent mūsų miesto gimnazijoje mokosi vienas iš nedaugelio Lietuvos abiturientų, iš brandos egzaminų pelniusių net keturis šimtukus“, – šypsojosi Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius. – „Smagu ne tik tai, kad mūsų vaikai gabūs, džiugina ir tai, kad mes turime puikius mokytojus, juk būtent šios gimnazijos mokiniai mus džiugina šimtukų kraičiu: pernai mes džiaugiamės net penkiais šimtukais, kuriuos gavo Agnė Staniūtė, prieš kelerius metus taip pat šios gimnazijos mokinė Giedrė Širvinskaitė pelnė keturis šimtukus. Na, o šiais metais visos Lietuvos mastu 24 mokiniai pelnė po keturis šimtukus, tad labai smagu žinoti, kad vienas jų – Deividas“, – sakė meras bei pridūrė, kad labai gerbia vaikino pasirinkimą mokytis čia, Lietuvoje, bei vėliau, jau pabaigus mokslus, likti ir dirbti tėvynėje.

D. Tamkus teigė, kad prieš kiekvieną žinių įvertinimą jautėsi gana užtikrintai, juolab kad dar besimokydamas gimnazijoje dalyvavo ne vienoje mokyklinėje, rajoninėje, respublikinėje olimpiadose, įvairiuose žinių konkursuose.
„Įvairiose olimpiadose dalyvaudavau nuolat, pelnydavau ir prizinių vietų. Visa tai labai padėjo ruošiantis baigiamiesiems egzaminams ir pasiekti geresnių rezultatų. Taip pat buvo labai geri ir gimnazijos mokytojai, kurie tikrai labai gerai išmokė – jiems neturiu jokių nusiskundimų. Esu labai dėkingas ir auklėtojai V. Ašmontienei, su kuria draugavome nuo pat devintos klasės. Negaliu pasakyti, kad buvo labai sunku mokytis, tačiau įdėti pastangų teko tikrai nemažai. Tiesa, likdavo laiko ir sau – tuomet skaitydavau knygas (labai mėgstu fantastiką), žaisdavau su kompiuteriu“, – sakė Deividas.

Maloni privilegija atlydėti Deividą į susitikimą su meru teko (iš dešinės) „Atžalyno“ gimnazijos direktoriui Gintarui Petruliui, klasės auklėtojai Valdai Ašmontienei bei Deivido tėveliams – Aurimui ir Vaidai Tamkams

Vaikinas liko ištikimas tėvynei ir toliau studijuoti žada būtent Lietuvos universitetuose. Planuose – programavimo specialybė. „Dešimtoje klasėje pprasidėjusios programavimo pamokos iškart pradėjo patikti, ėmė sektis. Tad norėčiau savo ateitį sieti su tuo, kas man patinka ir sekasi“ , – šypsojosi Deividas.

Į susitikimą su meru vaikiną atlydėję tėveliai Aurimas ir Vaida Tamkai neslėpė pasididžiavimo savo sūnumu.
„Nuo pat mažų dienų jis domėjosi mokslu, vis stebėdavo vyresnį brolį, kai šis mokydavosi. Deividas visada viskuo domėjosi, buvo labai imlus mokslams, stengėsi kuo daugiau žinių įsisavinti, be to, jis turi labai gerą atmintį. Visais šiais šimtukais labai džiaugiamės, labai didžiuojamės sūnumi ir linkime jam pasirinkti savo kelią, savo kryptį, tikimės, kad jam pavyks pasiekti savo užsibrėžtų tikslų“, – sūnui linkėjo mama Vaida.

Netrukus Deividas Tamkus kartu 23 mokiniais iš visos Lietuvos, pelniusiais po keturis šimtukus, bei dviem mokiniais, pelniusiais po 5 šimtukus, lankysis Lietuvos Vyriausybėje, kur juos sutiks ir pasveikins ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 11927091
Šiandien apsilankė: 4308
Dabar naršo: 29
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema