Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Versija neįgaliesiems Kontrastingas Tamsus
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017     
Naujienos
2017-03-21
Kėdainių visuomenės sveikatos biuras atšventė veiklos dešimtmetį

Kėdainių visuomenės sveikatos biuro kolektyvas dešimtojo įstaigos gimtadienio proga savo kolegas ir draugus kvietė į seminarą „Visuomenės sveikatos priežiūra savivaldybėje“. Biuro kolektyvą sveikino rajono meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, Sveikatos apsaugos viceministrė Gintarė Šakalytė, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius Romualdas Sabaliauskas, AIDS centro direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas ir kiti svečiai.

Kėdainių rajono vadovas S. Grinkevičius, sveikindamas biuro kolektyvą, pasidžiaugė jo darbuotojų įgyvendintais projektais.

„Manau, kad didžiausias jūsų pasiekimas – tai, jog kėdainiečiai pamėgo įvairius sveikatinimo renginius – mankštas, bėgimus, profilaktinius užsiėmimus, į kuriuos jie noriai susirenka. Vien per praėjusius metus biuro kolektyvas inicijavo daugiau kaip du tūkstančius renginių, kuriuose apsilankė daugybė kraštiečių. Mane ypač džiugina tai, kad tuo domisi jaunimas. Linkiu jums ir ateityje nemažinti tempų bei aktyviai sveikatos išsaugojimo bei stiprinimo klausimais dirbti su visų amžiaus grupių žmonėmis“, – sakė S. Grinkevičius.

Kėdainių visuomenės sveikatos biuro direktorės Danguolės Avižiuvienės teigimu, šventinis seminaras surengtas norint apžvelgti nueitą kelią, įgyvendintus projektus ir pakalbėti apie ateities planus. Įstaigos vadovė džiaugėsi, kad bene didžiausias biuro laimėjimas yra suburta puiki komanda ir geri darbo rezultatai.

„Kai prieš dešimtmetį kūrėsi biuras, skepticizmo netrūko. Daugelis sakė, kad bus leidžiami pinigai, o naudos nebus. Džiaugiuosi, kad dabar nuomonės tikrai pasikeitė. Nors sveikatos rodiklių mums dar nepavyko labai daug pakeisti, tačiau mūsų padedami kėdainiečiai gana sparčiai keičia požiūrį į sveikatinimą. Tad, manau, jog išlaikėme pirmąjį egzaminą ir galime pasidžiaugti, kad per pirmąjį veiklos dešimtmetį pastabų dėl savo veiklos negavome. Esame subūrę daug partnerių, su kuriais įgyvendiname daugybę projektų. Mes ne tik stebime kraštiečių sveikatą, bet ir ją stipriname. Visuomenės sveikatos biuras kuruoja keturiolika sričių ir atlieka daugybę funkcijų – informacinę, ugdomąją, švietėjišką, konsultacinę, organizacinę, strateginę ir kitas, nes rūpinamės šeimos ir dvasine sveikata, fizinio aktyvumo didinimu, sveika mityba, žalingų įpročių mažinimu“, – kalbėjo D. Avižiuvienė.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro direktorius R. Sabaliauskas Kėdainių visuomenės sveikatos biuro veiklą įvertino kaip vieną iš pirmaujančių šalyje.

„Kėdainių visuomenės sveikatos biuras – puikus pavyzdys, kaip tokios įstaigos turi dirbti. Rezultatai puikūs. Dabar kėdainiečiams reikėtų daugiau dėmesio skirti bendradarbiavimui su švietimo ir gydymo įstaigomis, nes tikslinės programos duoda daugiau rezultatų duoda, kai jas įgyvendina kuo daugiau partnerių. Tereikia tęstinio darbo ir dar po dešimtmečio kėdainiečiai galės džiaugtis geresne sveikata“, – sakė R. Sabaliauskas.

Jubiliejui skirtą seminarą, kuriame buvo daug informatyvių ir sveikatinimo pranešimų, diskusijų apie sveikatos priežiūrą mokyklose, bendruomenių iniciatyvas, ligų prevenciją ir projektus, vedė mero pavaduotoja O. Urbonienė ir Kėdainių visuomenės sveikatos biuro direktorė D. Avižiuvienė.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 11353448
Šiandien apsilankė: 692
Dabar naršo: 26
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema