Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienos
2017-11-21
Padėka – už indėlį organizuojant aukšto lygio mokymus Lietuvos turizmo specialistams

Kėdainių rajono savivaldybė ir rajono meras Saulius Grinkevičius sulaukė Ūkio ministerijos kanclerio Nerijaus Rudaičio padėkos.

„Ūkio ministerijos ir Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (toliau – PTO) vardu nuoširdžiai dėkojame už Jūsų savivaldybės indėlį 2017 m. lapkričio 13–14 d. Kėdainiuose organizuojant aukšto lygio mokymus turizmo specialistams, tema „Naujausios turizmo e-rinkodaros tendencijos“ (toliau – mokymai). Džiaugiamės, kad PTO ir PTO Temidės fondo atstovai bei pasaulinio lygio lektoriai paskleidė žinią apie Kėdainius, kaip patrauklią ir turistiniu požiūriu turtingą vietovę. Informacija apie mokymus įrašyta į PTO renginių kalendorių, PTO tinklalapyje bei socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, kt. skelbta apie tarptautinį renginį Jūsų mieste. Dėkojame asmeniškai Jums, Jūsų savivaldybės darbuotojams, Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centrui, Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūriam centrui, Kėdainių krematoriumui už svetingumą ir bendradarbiavimą. Tikime, kad Lietuvos svečiai ir mokymų dalyviai išsivežė tik geriausius įspūdžius“, – rašoma Ūkio ministerijos kanclerio N. Rudaičio padėkoje.

Tikimasi, kad kraštas taps dar patrauklesnis turistams

Lapkričio 13–14 d. Kėdainiuose Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO) bei PTO Temidės fondu, organizavo mokymus Lietuvos turizmo specialistams.

Šiais metais mokymai buvo skirti naujausioms skaitmeninės turizmo rinkodaros tendencijoms pristatyti ir išmokti jas taikyti praktikoje.

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius džiaugiasi, kad renginys Kėdainiuose pavyko ir tikisi, jog pas mus viešėjusiems turizmo specialistų dėka, mūsų kraštas taps dar patrauklesnis turistams.

„Yra pasaulyje šalių, miestų, kurie jau norėtų sumažinti turistų srautus. Tačiau Kėdainiai – tikrai nėra vienas jų. Kasdien mes stengiamės, kad Kėdainiai taptų vis patrauklesni, kad čia žmonės atvyktų pažiūrėti ne tik didingą krašto istoriją menančių objektų, bet ir tai, ką mūsų krašto žmonės kuria šiandien“, – sakė S. Grinkevičius.

Kėdainius norėjo pažinti ir turizmo specialistai

„Modernios skaitmeninės technologijos sparčiai užkariauja turizmo rinką. Norėdami būti matomi pasaulio turizmo žemėlapyje, turime spėti ne tik susipažinti su naujovėmis, bet ir tinkamai jas naudoti. Plintanti virtualioji realybė, informacija skaitmeninėje erdvėje, socialiniuose tinkluose suteikia Lietuvai įvairių galimybių, kuriomis mokėdami naudotis galime kurti naujus turizmo produktus ir tapti konkurencingesni“, – sakė Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas.

Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus specialistės Lidijos Bajorūnienės teigimu, Kėdainiai šiems mokymams buvo pasirinkti, nes mūsų kraštas patrauklus ne tik turistams, taip pat jį nori pažinti ir turizmo specialistai.

„Kėdainiai – neabejotinai augantis kraštas, traukiantis pažinti jo didžią istoriją, jos paminklus. Manau, kad Kėdainiai unikalūs tuo, jog čia turistai ne tik noriai atvyksta, bet dar ir dar kartą sugrįžta“, – pabrėžė I. Bajorūnienė.

Mokymus vedė pasaulinio lygio lektorius prof. D. Buhal

Pasak PTO atstovo Europos regionui Peterio Janecho, šie mokymai – tai iššūkis turizmo specialistams, kuris ne tik susipažins su skaitmeniniu turizmo pasauliu, bet ir mokysis juo naudotis, kurti inovatyvius turizmo produktus.

Mokymus vedė pasaulinio lygio lektorius – strateginio valdymo ir rinkodaros specialistas prof. Dimitrios Buhalis, kurio specializacija – moderniosios technologijos ir turizmas. Šiuo metu D. Buhalis vadovauja Bornmuto (Jungtinė Karalystė) universiteto E. turizmo katedrai, yra Tarptautinio turizmo ir svetingumo tyrimų centro direktorius. PTO Temidės fondas, įsikūręs Andoros Kunigaikštystėje, per metus organizuoja 15–20 tokių mokymų visame pasaulyje.

Ūkio ministerijos ir Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12378940
Šiandien apsilankė: 453
Dabar naršo: 43
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema