Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienos
2019-01-16
Jaunimas pasinaudojo savivaldybės dovana

Gruodžio 14 d. Kėdainių rajono mokinių taryba šventė savo veiklos 20-metį bei minėjo 5-erių metų sukaktį, kai Kėdainių rajono mokinių taryba yra Lietuvos mokinių sąjungos padalinys. Ta proga Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius savivaldybės vardu įteikė dovaną – kelionę į Vilnių visai tarybos komandai. Sausio 15 d. Kėdainių rajono mokinių taryba, pasinaudojusi savivaldybės dovana, lankėsi Vilniaus atvirajame jaunimo centre „Mes“, Vilniaus jaunimo informacijos centre ir naujienų portalo DELFI redakcijoje.

Vilniaus atvirojo jaunimo centro „Mes“ direktorė Asta Bieliauskaitė pristatė jaunimo centre siūlomas jaunimui veiklas, vykdomus projektus ir atsakė į susitikimo dalyvių klausimus. Išvykos dalyviai apžiūrėjo patalpas, turimus žaidimų stalus, stalo žaidimus, kitas priemones, reikalingas įdomiai, ugdomajai veiklai vykdyti. Atvirajame jaunimo centre siūlomos veiklos visų pirma yra orientuojamos į mažiau galimybių turinčius, patiriančius socialinę atskirtį, jaunuolius. Tačiau jaunimo centre savo nišą gali rasti kiekvienas jaunas žmogus. Atvirojo jaunimo centro jaunimo darbuotojų komanda yra pasirengusi padėti kiekvienam jaunam žmogui, kuris ieško savęs realizacijos ar sprendžia jam svarbias asmenines problemas, jaunam žmogui, kuris turi idėją ir nori ją įgyvendinti. Jauni žmonės atvirajame jaunimo centre gali bendrauti su bendraamžiais, klausytis muzikos, žaisti stalo žaidimus, sportuoti, turi galimybę pasigaminti maisto ir kt. 

Šiltai mūsų rajono mokiniai buvo sutikti naujienų portalo DELFI redakcijoje. Verslo redaktorius Paulius Paulaitis pristatė DELFI.lt redakcijos darbą, papasakojo apie žurnalistą, žurnalisto darbą, koks jis yra atsakingas, bet įdomus. „Apsilankymas naujienų portalo DELFI redakcijoje mums labai patiko. Mes turėjome galimybę ne tik susipažinti su redakcijos veikla, bet ir pasiaiškinti, kokių profesijų žmonės dirba, kokių žinių, gebėjimų ir kompetencijų reikia turėti, norint dirbti tokioje įstaigoje“, − apsilankymu džiaugėsi Kėdainių rajono mokinių tarybos nariai. 

Vilniaus savivaldybės administracijos patalpose įsikūręs Vilniaus jaunimo informacijos centras. Šio centro koordinatorė Milda Savickaitė susitikimo dalyviams pristatė, jog pagrindinis šio centro tikslas yra jaunimo konsultavimas ir informavimas. Kad jaunuolis gautų jam reikalingą ir teisingą informaciją, Jaunimo informacijos centro specialistai turi patys labai daug kuo domėtis, ieškoti teisingos ir patikimos informacijos, mokytis ir kurti partnerystę su įvairiomis įstaigomis bei organizacijomis, kurios gali ar galėtų prisidėti prie įvairiapusės pagalbos jauniems žmonėms. Vilniaus jaunimo informacijos centre organizuojami informaciniai renginiai, skirti pačiam įvairiausiam jaunimui. 

Kėdainių rajono mokinių tarybos komanda dėkoja Kėdainių rajono savivaldybei už puikią išvyką, už galimybę mokytis ir netgi surasti partnerių bendriems projektams įgyvendinti. 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, 69559

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį


 

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
   
   
           
Iš viso apsilankė: 14190079
Šiandien apsilankė: 499
Dabar naršo: 15
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema