Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienos
2017-09-19
Rajono mero S. Grinkevičiaus padėka Kėdainių miesto šventės organizatoriams ir rėmėjams

Kėdainiai rugsėjo 7–9 d. šventė jubiliejinį 645-ąjį gimtadienį. Daugelyje kultūros ir sporto renginių apsilankė mūsų krašto gyventojai, svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Graži, spalvinga ir turtinga renginiais bei naujais sumanymais šventė nebūtų taip sėkmingai pavykusi, jeigu ne šventės VIDURY LIETUVOS organizatoriai, rengėjai, rėmėjai, policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai, meno kolektyvai ir atlikėjai.

Dėkoju šventę organizavusiems ir rengusiems Kėdainių rajono miesto savivaldybės administracijos vadovams, skyrių vedėjams, jų pavaduotojams ir specialistams, Kėdainių kultūros centro, Kėdainių krašto muziejaus, Kėdainių sporto centro, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos darbuotojams.

Dėkoju ir kitiems, prisidėjusiems, kad miesto šventė būtų gražesnė ir įdomesnė – Kėdainių dekanato Šv. Juozapo ir Šv. Jurgio bažnyčioms, rajono savivaldybės bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokykloms, VšĮ „Laiptai į viltį“, Janinos Monkutės-Marks muziejui-galerijai, Kėdainių profesinio rengimo centrui, Truskavos seniūnijai, Kėdainių literatų ir menininkų sambūriui „Vaivorykštės tiltai“, Kėdainių baikerių klubo „Born Again MCC“, užsienio partnerių ir Kėdainių bei Biržų rajonų meno kolektyvams ir atlikėjams.

Ypatingą ačiū tariu šventės savanoriams.

Už finansinę paramą šventės renginiams nuoširdžiai dėkoju rėmėjams: bendrovėms „Lifosa“, „Panevėžio energija“, „Daumantai LT“, „Nordic Sugar Kėdainiai“, „Helanas“, „Dotnuva Baltic“, K2 LT, „Krekenavos agrofirma“, „Linas agro“ Grūdų centrui KŪB, „Takada“, „Linėja Transport“, „Anis“, Kėdainių krovimo aikštelei, koncernui „Vikonda“, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvui, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungai, Kvedarų ūkiui ir Truskavos ŽŪB, Indrei ir Viktorui Fiodorovams.

Už saugumą ir operatyvų darbą miesto šventės metu dėkoju Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams, Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikams, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams.

Kėdainių miesto seniūnijai tariu ačiū už miesto sutvarkymą, papuošimą šventei, švaros palaikymą renginių metu ir po jų.

Taip pat dėkoju informaciniams šventės rėmėjams – laikraščiams „Kėdainių mugė“ ir „Rinkos aikštė“, kabelinei televizijai „Balticum“, interneto svetainei www.kedainietis.lt.

Nuoširdžiausius padėkos žodžius tariu Seimo ir rajono savivaldybės tarybos nariams bei visiems kėdainiečiams ir svečiams, kad buvote kartu su mumis.

Tikiuosi, kad ir ateityje mūsų miesto gimtadieniai bus bendruomeniškumo pavyzdys.

Visiems dėkoju už geranoriškumą, pastangas ir pasiaukojimą!

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius

/Nuotr. Vaido Juškos/

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12090350
Šiandien apsilankė: 3000
Dabar naršo: 57
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema