Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienos
2020-01-21
Svarbiausia – bendruomenės saugumas

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis susitikime su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla aptarė situaciją Kėdainių rajono savivaldybėje, pasigilino į šiomis dienomis gyventojus neraminančią padėtį Vilainių seniūnijoje, kalbėjosi apie savivaldybės bendradarbiavimą su vietos policija ir prevencinių programų įgyvendinimą Kėdainiuose.

Į Kėdainių rajono savivaldybę šių metų sausio 20 dieną naujasis Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla atvyko pirmą kartą kartu su laikinuoju Kauno apskrities vyriausiojo komisariato viršininku Elanu Jablonsku bei Kėdainių rajono policijos komisariato viršininku Alvydu Vaina.

Po situacijos Kėdainių rajone aptarimo pareigūnai pristatė merui numatomus pokyčius ir naujoves policijos sistemoje  bei akcentavo bendradarbiavimo su policija svarbą. „Bendruomenės saugumas yra pats svarbiausias klausimas, todėl nuolatinis ir savalaikis keitimasis informacija, bendradarbiavimas ir bendravimas labai padeda abiems pusėms“, − sako Generalinis komisaras R. Požėla. Komisaras teiravosi mero, kas, jo manymu, neveikia sistemoje, ką reiktų keisti, taip pat aptarė jautrią – darbo su nepilnamečiais – sritį. Ilgametė vadovo darbo patirtis policijoje liudija, kad tik nuolat teikiama informacija ir dalinimasis ja duoda efektą.

Kėdainių policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina pabrėžė, kad su Kėdainių rajono savivaldybe gerai sutariama visais klausimais. Viršininkas nuolat bendrauja su Kėdainių rajono savivaldybės meru ir sprendžia iškilusias problemas. Meras Valentinas Tamulis ir generalinis komisaras dar kartą užsitikrino, kad rezultatų galima pasiekti tik dirbant kartu. Savivaldybė ir policija gerai gali dirbti tik komandoje. Policija turi laiku reaguoti reaguoti ir būti matoma, o savivaldybė nuolat bendradarbiauti su policija ir informuoti.  

Rajone policijos pareigūnai įtraukiami į darbo grupes, komisijas, aktualių klausimų rajone svarstymus. Šį rudenį, priimant naująją renginių organizavimo tvarką savivaldybėje, buvo kiekviename susirinkime dirbama kartu ir atsižvelgiama į visas pareigūnų pastabas.

Po susitikimo su rajono meru pareigūnai išvyko į susitikimą su Vilainių seniūnijos bendruomene. Kaip ir merui, seniūnijos gyventojams policijos atstovai pristatė naują darbo tvarkos su nepilnamečiais paketą, pokyčius ir išklausė gyventojų lūkesčius policijai bei atsakė į jų klausimus.

 

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema