2019
Naujienos
2019-09-11
Per Miesto šventę sporto entuziastai nenuobodžiavo

Kėdainių miesto šventės metu netrūko pačių įvairiausių sporto užsiėmimų, kurie sulaukė didelio dėmesio. Vyko teniso turnyras, pliažo tinklinio varžybos, dziudo turnyras, plaukimo, krepšinio ir kitos žaidynės. Jose dalyviai užtikrintai pelnė laimėjimus.

Teniso turnyras

Rugsėjo 5 d. Kėdainių sporto centre vyko vaikų teniso turnyras, skirtas miesto šventei „Kėdainiams – 647“! Jame dalyvavo jaunieji sportininkai iš Kėdainių bei Panevėžio. Vaikų grupėje iki 10 metų nugalėtoju tapo Dovydas Volkus. Antras liko Aistis Balsevičius, trečias – Tavijus Gerdžius, ketvirta – Ona Jonavičiūtė. Vaikų grupėje nuo 11 metų ir vyresni pirmą vietą pelnė Ugnius Remeikis, antrą – Lėja Blinkevičiūtė, trečią – Patricija Padvilikytė, ketvirta liko Liepa Lebedytė.  Turnyrą organizavo Kėdainių sporto centro trenerė Lolita Staniulytė.

Pliažo tinklinio turnyras

Rugsėjo 6 dieną šalia Kėdainių arenos vyko moksleivių 2x2 pliažo tinklinio turnyras „Kėdainiams – 647“. Jaunesniųjų vaikinų grupėje nugalėtojais tapo komanda „Ventum“ (S. Čedrikas, K. Petlinksas), antra liko komanda „Niekas“ (V. Ropė, A. Spulginas). Vyresniųjų vaikinų grupėje nugalėjo komanda „Loumžirgis“ (N. Janonis, V. Kupčinskas), antra liko komanda „Byč“ (L. Kairys, L. Stačiokas), trečia – „Dabar žaidžia“ (A. Indrišiūnas, E. Vičiūnas). Merginų grupėje pirmą vietą laimėjo komanda „Uno“ (G. Grigonytė, Ž. Rašinskaitė), antra liko komanda „Torpe“ (V. Dorochinaitė, R. Dorochinaitė), trečia – komanda „Aitas“ (M. Stogevičiūtė, S. Leikutė).  Turnyrą organizavo Kėdainių sporto centro tinklinio treneris Tomas Matulis.

Dziudo turnyras

Rugsėjo 7 d. Kėdainių sporto centre vyko vaikų dziudo turnyras, skirtas miesto šventei „Kėdainiams – 647“!  Jame dalyvavo jaunieji sportininkai iš Kauno, Jonavos ir Kėdainių.

Jauniausioje amžiaus grupėje iki 7 metų nugalėtojais tapo Matas Laučys (-20kg) ir Audrius Manomaitis (-24kg). Amžiaus grupėje iki 9 metų čempionais tapo Emilis Siutilas (-27kg), Danielius Bolisas (-30kg), Kasparas Roličius (-34kg) ir Gvidas Minskas (-38kg).

Tarp vyriausiųjų iki 11 metų nugalėtojais tapo Mykyta Stolik (-30kg), Ignas Šimkus (-38kg) ir Dominykas Sviderskas (+46kg)! Turnyrą organizavo Kėdainių sporto centro treneriai – Ema Baltrušaitienė, Arimantas Pocevičius bei Rimantas Pakštaitis.

Plaukimo varžybos

Rugsėjo 6 dieną miesto šventę paminėjome ir baseine. LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos baseine vyko šventinis 647 metrų plaukimas.  Jame dalyvavo 40 įvairaus amžiaus dalyvių. Džiugu, jog renginys sudomino šeimas – tėvai atsivedė savo vaikus, kitus savo šeimos narius. Dalyviai įveikė numatytą šventinį atstumą – 647 metrus. Dalyvavusieji buvo apdovanoti. Miesto šventė buvo paminėta smagiai. Plaukimą organizavo Kėdainių sporto centro plaukimo treneriai – Tomas Pakštys ir Mindaugas Morkūnas.

Krepšinio turnyras

Rugsėjo 7–8 dienomis Kėdainių arenoje bei sporto centre vyko vaikų (2004 ir 2005 m. gim.) krepšinio turnyras „Kėdainiams – 647“.  Dalyvavo komandos iš Kėdainių, Jonavos, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Ukmergės bei Vilniaus. 2004 m. amžiaus grupėje nugalėtojais tapo Klaipėdos KM, antra liko Panevėžio KKSC komanda, treti – Kauno KM „Perkūnas“, kėdainiečiai liko ketvirti.

2005 m. amžiaus grupėje pirmą vietą pelnė „BSK Raseinių“ komanda, antrą – Klaipėdos KM , trečią vietą – Kauno „Perkūnas“, ketvirtą vietą pelnė kėdainiečiai.  2005 m. amžiaus grupėje Kėdainių komandoje geriausiu žaidėju išrinktas Nojus Bukauskas bei Gytis Čibiras. 2004 m. grupėje geriausia buvo Jorūnas Stanevičius ir Rytis Sinickas. Abi Kėdainių sporto centro komandas treniravo bei šventinį turnyrą organizavo Vaidas Simonavičius.