Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
English
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
Naujienos
2018-11-09
Pasidžiaugta renovuota sale ir žmonėmis, kurie padėjo išsipildyti svajonei

Vilainiuose, Kultūros centro skyriaus patalpose, vyksta daug puikių renginių. Nuo šiol juos organizuoti bus dar daugiau noro, nes sąlygos  veiklai geresnės: renginių  salė tapo patogesnė, jaukesnė, gražesnė. Ir tai padaryta ne be kitų pagalbos. Ketvirtadienio vakarą buvo surengtas  Padėkos renginys: padėkota tiems, kurie prisidėjo prie salės rekonstrukcijos.

Padėkos simbolinis suvenyras  buvo įteiktas ir tą vakarą į renginį pakviestam savivaldybės merui Sauliui Grinkevičiui. Kėdainių rajono savivaldybė tarybos sprendimu šiam objektui atnaujinti skyrė 12 tūkst.

 Padėkos renginys surengtas Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus  vadovės Vitalijos Augulienės iniciatyva.

Nuotr. Vilainių skyriaus  vadovė Vitalija Augulienė

 „Sako, kad žmogaus gerumas daug ilgiau už jį gyvena. Džiaugiuosi ir esu labai dėkinga Kėdainių rajono savivaldybei, merui Sauliui Grinkevičiui, verslininkams už finansinę ir dvasinę paramą,  nes dabar Vilainių kultūros namai tapo daug jaukesni, šviesesni ir gražesni“, − sakė Vitalija Augulienė.

Paklausta, kaip įrodė verslininkams, kad reikia paramos, jog būtina atnaujinti patalpas, pasakė, kad šie padėjusieji žmonės patys lanko renginius ir mato, kad galima surengti kad ir gražiausią bei prasmingiausią renginį, bet jei salė bus aptriušusi, kėdės sulūžusios, nebus reikiamų priemonių, tai ir tą renginį gerai nepadarysi, o ir nebus malonu žmonėms jame dalyvauti.

„Šie padėjusieji žmonės mato, kad vyksta daug gerų, gražių renginių, kad veikia net 5 kolektyvai, vykdomos edukacinės programos, tad mes savo darbais ir įrodom, kad mums reikia ir padėti. Štai verslininkas Vygandas Valiukevičius Vilainiuose dirba nuo ankstyvos jaunystės, viską mato, tad jau ne kartą yra padėjęs. Meras Saulius Grinkevičius mūsų daug pasiekusį kolektyvą „Volungė“ ne kartą yra parėmęs. Norėjosi visus šiuos žmones kukliai ir paprastai pagerbti, viešai pasakyti ačiū“, − džiaugėsi kitų žmonių prisidėjimu ir pagalba Padėkos vakaro organizatorė.

„Labai džiugu, kad šių namų šeimininkai parodė labai didelę iniciatyvą daryti remontą, juk Vilainių kultūros namams jau seniai jo reikėjo. Džiugu, kad savivaldybės taryba rado galimybę finansuoti šį projektą, o dar smagiau, kad prie šio projekto įgyvendinimo prisidėjo mūsų rajono verslininkai bei ūkininkai“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Nuotr. savivaldybės meras Saulius Grinkevičius

Dėkota tarybos nariams – Kėdainių profesinio rengimo centro direktoriui Dangirui Kačinskui už bendradarbiavimą ir pagalbą, liaudiškos muzikos kapelos  „Vilainia“ vadovui Antanui Mikalauskui už pagalbą sprendžiant įvairias problemas. Taip pat padėkota bendrovės Fortūna“ direktoriui Vygandui Valiukevičiui, bendrovės Fortera“ direktoriui Egidijui Kriščiūnui, įmonės Agrokontraktas“ vadovui Gintautui Volkevičiui, bendrovės Laumetris“ komercijos direktoriui Jonui Putnai, Kėdainių vartotojų kooperatyvo direktoriui Rimvydui Rasčiauskui, Vilainių seniūnijos ūkininkui Jonui Misevičiui.

Rėmėjams įteikti simboliniai suvenyrai Gerumo angelas“ (autorė kėdainietė keramikė Dalia Urbienė) ir gėlių puokštės.

Susirinkusiems rėmėjams bei Vilainių bendruomenės žmonėms koncertavo Mamų ir dukrų kvartetas iš Šakių bei vyresniųjų liaudiškų šokių grupė Volungė“ iš Vilainių skyriaus.

Vilainių skyriaus pastate atlikti šie darbai: salėje atnaujintas parketas, nudažytos lubos, sienos, scena, grimo kambaryje nudažytos sienos, lubos, sudėtas grindų laminatas, padaryta dekoratyvinė atrama-sienelė.  Kėdainių verslininkų lėšomis įsigyta naujų kėdžių (200 vnt.), pakabos rūbams, penkiolika naujų sudedamųjų stalų, 9-iems salėms langams užtemdymo roletai.

2018-aisiais iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto savarankiškoms funkcijoms  vykdyti lėšų,  be Kėdainių kultūros centro  Vilainių skyriaus aktų salei skirtų 12 tūkst. Eur,  15 tūkst. eurų  buvo skirta Josvainių kultūros centro ventiliacijos bei šildymo sistemą  remontuoti. Josvainiuose iki metų galo darbai turi būti atlikti.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
   
   
           
Iš viso apsilankė: 13892216
Šiandien apsilankė: 523
Dabar naršo: 93
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema