Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienos
2019-10-04
Metų mokytoja - Diana Dovydavičiūtė

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse paskelbta ir apdovanota Kėdainių rajono savivaldybės 2019 Metų mokytoja Diana Dovydavičiūtė, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Apdovanojimų ceremonijoje vos tramdydama ašaras šių metų laureatė, pirmiausia, padėkojo savo tėvams, o kolegoms linkėjo niekada neabejoti savimi. „Jus visi esate geri mokytojai,"  ̶  sakė Metų mokytoja Diana Dovydavičiūtė.

Mokytojai įteiktas sidabro Garbės ženklas, padėkos raštas, atminimo dovana ir piniginė premija. 

Sveikindamas Metų mokytoją ir visą švietimo bendruomenę mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis sakė, kad kartu su besikeičiančia visuomene užtikrintai keičiasi  ir mūsų mokytojai. „Tai rodo vis stiprėjantis mūsų vaikų gebėjimas suvokti ir išreikšti save, kaip unikalią asmenybę“, - sakė Paulius Aukštikalnis.

Kolegos pastebėjo, kad mokytoja Diana inovatyviai organizuoja pamokas. Ji yra sukūrusi efektyvią mokinių skatinimo, vertinimo ir įsivertinimo sistemą bei labai originaliai ir kūrybiškai išnaudoja klasės erdves.

Mokytojos parengti mokiniai dažnai tampa įvairių konkursų prizininkais. Du kartus Konstitucijos egzamine mokinių kūrybiniai darbai buvo pripažinti geriausiais respublikoje.

Pedagogė yra subūrusi vaikų folklorinį ansamblį „Pėdelis“, kuris įsilieja į viso rajono ir šalies kultūrinius renginius.

Į garbingą Metų mokytojo vardą šiais metais pretendavo ,,nerimstanti“ asmenybė ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Ina Gustienė (Lopšelis-darželis ,,Žilvitis“), iniciatyvi mokymo kaip „klasės be sienų“ organizatorė Dijana Jermakovienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, motyvuotai ugdanti jaunimą aktyviai gyventi ir įgyti sveikos gyvensenos gebėjimus fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Gitana Jurgelevičienė (Josvainių gimnazija), savo darbe moderniomis vertybinių nuostatų ugdymo pamokomis išsiskirianti  Jolita Mickienė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, neprilygstama informacinių technologijų naudojimo ugdymo procese diegėja Kalbų mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Agnė Milašienė, talentinga menininkė-kūrėja, šokio mokytoja metodininkė Daiva Naujokienė (Šviesioji gimnazija), unikalios mūsų tautinės kultūros projektų ir edukacinių programų kūrėja Jadvyga Railienė, Lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ meninio ugdymo mokytoja metodininkė, ,,Ryto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ingrida Šelekienė, kurios meistriškumas ypatingai skleidžiasi tradiciškumo ir inovacijų derme pamokose.

Metų mokytojo konkursas Kėdainių rajono savivaldybėje vyko jau 14 kartą.

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

Prisijungti galite čia

 
 
   
   
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema