Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Mėgėjų meno kolektyvai

Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus įsakymu patvirtintas vokalinių ansamblių ir mėgėjų meno kolektyvų grupavimas į kategorijas pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus

 

Eil. Nr.

                                Kolektyvo pavadinimas

                Vadovas


Chorai

1

Kėdainių kultūros centro kamerinis choras „Ave Musica“

Algirdas Viesulas

2

Kėdainių kultūros centro tremtinių ir politinių kalinių mišrus choras „Diemedis“

Algirdas Kučiauskas

 
Vokaliniai ansambliai

1

Akademijos kultūros centro mažasis (kamerinis) ansamblis

Antanas Mikalauskas

2

Akademijos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Dotnuvėlė“

Antanas Mikalauskas

3

Akademijos kultūros centro vyrų  vokalinis ansamblis „Jovaras“

Antanas Mikalauskas

4

Akademijos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Gija“

Saulius Urbonas

5

Akademijos kultūros centro vokalinis-instrumentinis ansamblis

Saulius Urbonas

6

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus moterų vokalinis ansamblis

Kazimieras Kuprys

7

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus vyrų duetas

Kazimieras Kuprys

8

Josvainių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Sonata“

Vytautas Greičius

9

Josvainių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Josva“

Vytautas Greičius

10

Josvainių kultūros centro jaunimo vokalinė-instrumentinė grupė „After 7“

Vytautas Valiauga

11

Josvainių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Svainiai“

Vytautas Valiauga

12

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus mišrus vokalinis ansamblis

Zenonas Brazinskas

13

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Langakių mišrus vokalinis ansamblis „Langsva“

Zenonas Brazinskas

14

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Langakių senjorių vokalinis ansamblis „Rudenėlis“

Zenonas Brazinskas

15

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“

Algirdas Kučiauskas

16

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Ieva“ ir instrumentinė grupė

Saulius Urbonas

17

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus mišrus vokalinis-instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“

Gražina Lapienienė

18

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Lančiūnavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“

Kazimieras Kuprys

19

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Aristavos moterų vokalinis ansamblis „Arvista“

Rita Vilkelienė

20

Šėtos kultūros centro vokalinis-instrumentinis ansamblis „Vingiorykštė“

Dagnė Jucevičiūtė

21

Šėtos kultūros centro vokalinis-instrumentinis ansamblis „Dainuojančios stygos“

Dagnė Jucevičiūtė

22

Truskavos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Verdenė“

Kęstutis Valionis

23

Truskavos kultūros centro kultūros darbuotojų kvartetas

Justinas Kanaporis

 
Populiariosios muzikos kolektyvai

1

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai“

Daiva Makutienė

2

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Skambantis perliukas“

Daiva Makutienė

3

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai Junior“

Daiva Makutienė

4

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vaikų popchoras „Sapnas“

Daiva Makutienė

5

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vokalinis duetas „Kipras+Urtė“

Daiva Makutienė

6

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus šeimyninis duetas „Aš ir Tu“ ir solistai

Daiva Makutienė

7

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus Paaluonio vaikų popgrupė

Zenonas Brazinskas

8

Krakių kultūros centro jaunimo vokalinis-instrumentinis ansamblis „Metras 90“

Jonas Stankevičius

9

Krakių kultūros centro jaunimo vokalinė-instrumentinė grupė „Kepti zefyrai“

Dominykas Dubinka


Liaudiškos kapelos 

1

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus vokalinė-instrumentinė liaudiškos muzikos grupė

Kazimieras Kuprys

2

Kėdainių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vilainiai“

Antanas Mikalauskas

3

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Barupė“

Algirdas Kučiauskas

4

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Liepupis“

Nijolė Dilkienė

5

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus vaikų liaudiškos muzikos kapela „Siručiukai“

Henrikas Docius

6

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Pastogė“

Henrikas Docius

7

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Beržynėlis“

Vytautas Danauskas

8

Krakių kultūros centro kapela

Robertas Dubinka


Instrumentiniai ansambliai

1

Akademijos kultūros centro jaunimo instrumentinė grupė

Mantas Ivaškevičius

2

Pučiamųjų instrumentų ansamblis

Jonas Stankevičius

3

Šėtos kultūros centro instrumentinis ansamblis „Rudekšna“

Artūras Ruša

4

Truskavos kultūros centro gitaristų ansamblis

Justinas Kanaporis


Folkloro ansambliai 

1

Akademijos kultūros centro folkloro ansamblis „Seklyčia“

Ona Auškalnienė

2

Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus folkloro grupė

Vijolė Juknienė

3

Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblis „Jorija“

Regina Lukminienė

4

Kėdainių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Kleketukai“

Aušra Giedrienė

5

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus folkloro ansamblis „Kalnaberžiai“

Daiva Staškuvienė

6

Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus Sirutiškio folkloro ansamblis „Radasta“

Violeta Kažukauskienė - Urbonavičienė

7

Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyriaus folkloro ansamblis „Žalasys“

Vytautas Danauskas

8

Krakių kultūros centro folkloro ansamblis „Žiedupė“

Jūratė  Gudliauskienė

9

Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Smilgelė“

Jūratė  Gudliauskienė

10

Šėtos kultūros centro folkloro ansamblis „Sidabrinė gija“

Artūras Ruša

11

Truskavos kultūros centro folkloro ansamblis „Vermena“

Kęstutis Valionis


Liaudiškų šokių grupės

1

Akademijos kultūros centro jaunimo šokių grupė „Ainiai“

Regina Matulienė

2

Akademijos kultūros centro merginų šokių grupė „Austėja“

Regina Matulienė

3

Josvainių kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė

Genė Regina Dzikienė

4

Josvainių kultūros centro vidutinio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Linas“

Genė Regina Dzikienė

5

Kėdainių kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“

Virginija Čereškienė-Beviršė

6

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“

Virginija Čereškienė-Beviršė

7

Truskavos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Vermena“

Dainora Venslovienė

8

Truskavos kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė  „Vermenėlė“

Nijolė Vidžiūtė


Šiuolaikinių šokių grupės 

1

Akademijos kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Carpe Diem“

Raminta Matulytė-Šilienė

2

Akademijos kultūros centro jaunučių mergaičių šokių grupė

Raminta Matulytė-Šilienė

3

Kėdainių kultūros centro vaikų šiuolaikinio šokio grupė

Paulina Švaranavičiūtė

4

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus vaikų šiuolaikinio šokio grupė „Mistika“

Toma Ramonė

5

Krakių kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „Step by step“

 Rita Rudokaitė- Stanišauskienė

6

Krakių kultūros centro vaikinų šokių grupė „For fun“

MantasPupkevičius

7

Šėtos kultūros centro šiuolaikinių šokių grupė „Šėlsmas“

Toma Ramonė

8

Šėtos kultūros centro Pagirių skyriaus vaikų šokių grupė „Tūta“

Rita Mockienė

9

Šėtos kultūros centro Pagirių skyriaus vaikų šokių kolektyvas „Pelėdžiukai“

Rita Mockienė

10

Truskavos kultūros centro linijinių šokių grupė

Nijolė Vidžiūtė


Mėgėjų teatrai

1

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus vaikų teatro grupė

Danguolė Špokienė

2

Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus mėgėjų teatro grupė (suaugusių)

Danguolė Špokienė

3

Mėgėjų teatras „Mincelis“

Kęstutis Valionis

4

Josvainių kultūros centro teatro grupė „Teatro studija“

Renata Kalvaitė

5

Josvainių kultūros centro Pernaravos skyriaus vaikų teatro pradžiamokslio grupė

Paul Attmere

6

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Aristavos teatro studija (suaugusių)

Asta Čiapaitė

7

Krakių kultūros centro jaunimo teatro studija

Paul Attmere


Humoro grupės

1

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus humoro grupė „Bobų radijas“

Erlenda Turskienė

 

 

 
   
   
     
           
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema