Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienos
2017-12-07
Kėdainių ligoninės laboratoriniame-stomatologiniame korpuse keičiami langai

Šių metų Kalėdos VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Dantų gydymo skyriaus ir VšĮ Kėdainių ligoninės laboratorinio-stomatologinio korpuso medikams bus bene džiugiausios. Ilgai dirbę šaltose patalpose, medikai šiemet pirmą kartą šventes sutiks šiltai.

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai tęsia savo pažadus – pakeisti senus langus naujais.

Kaip vyksta VšĮ Kėdainių ligoninės laboratorinio-stomatologinio korpuso rekonstrukcijos darbai, domėjosi Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė ir administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Gerais pokyčiais džiaugėsi VšĮ Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė.

„Šiemet Kėdainių PSPC sukako 20 metų – maždaug tiek laiko ir svajojome apie naujus įstaigos langus. Kad bent jau pacientai, atėję pas odontologą, nedrebėtų iš šalčio. Reikėtų suprasti ir odontologus, kurie daug kruopštumo reikalaujantį darbą dirbdavo, kai kabinete būdavo apie 10 laipsnių ar net mažiau šilumos. Džiaugiuosi Kėdainių rajono savivaldybės vadovų dėmesiu ir skirtomis lėšomis mūsų gydymo įstaigai, nes dabar langai yra keičiami visame korpuse, todėl mūsų darbuotojai pacientus priims šiltose patalpose“, – sakė A. Rimkevičienė.

Kėdainių PSPC Dantų gydymo skyriaus vedėja Rūta Lavrukėnienė labiausiai norėtų padėkoti rajono merui S. Grinkevičiui ir jo komandai.

„Mūsų skyriuje apsilankęs rajono vadovas iš karto suprato, kad odontologai ir visas personalas tokiose šaltose patalpose dirbti negali, o ir pacientai nekaip jaučiasi. Norėjosi, kad darbo sąlygos pagerėtų ne tik dėl darbuotojų, bet ir dėl pacientų. Šiuo metu vyksta tvarkomieji darbai, nekoks estetinis vaizdas, bet kabinetuose, kur jau pakeisti langai, jaučiasi žymiai šilčiau. Tikėjimas mumyse visą laiką gyveno ir dabar, kai jis išsipildė, mes esame laimingi – tai geriausia kalėdinė dovana“, – džiaugėsi Dantų gydymo skyriaus vedėja R. Lavrukėnienė.

Kėdainių ligoninės direktorius Stasys Skauminas taip pat patikino, kad, pirmame ir antrame aukštuose pakeitus langus, iš karto pasijuto šilčiau.

„Šis korpusas nematęs tokio rimto remonto jau daugelį metų. Džiugu, kad rajono savivaldybė šiais metais ėmėsi iniciatyvos – pakeitė senus langus naujais, dėl kurių bus galima taupyti šilumą, tuo pačiu ir pinigus, skirtus pastatui šildyti“, – teigė S. Skauminas.

Senų langų pakeitimui naujais iš rajono savivaldybės biudžeto skirta 90 tūkst. eurų. Už šią sumą bus pakeisti 84 langai.

Rajono meras S. Grinkevičius, apžiūrėjęs, kaip vyksta langų keitimo darbai, įvertino atliekamą rekonstrukciją.

Rajono vadovas nebuvo visiškai patenkintas atliktų darbų kokybe ir projekto įgyvendinimo tempais. Artimiausiu metu rajono savivaldybės administracijos direktorius susitiks su darbų rangovais ir aptars iškilusias problemas.

Pagrindinis VšĮ Kėdainių ligoninės laboratorinio-stomatologinio korpuso rekonstrukcijos darbų rangovas – UAB „Aukštaitijos ranga“, subrangovas – UAB „Glaskek“.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557

Cituojant arba kitaip platinant Kėdainių rajono savivaldybės informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 12477470
Šiandien apsilankė: 831
Dabar naršo: 96
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema