Spausdinti
Logotipai Versija neįgaliesiems
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Liepa
    2017     
Naujienos
2017-07-11
Kartu švęsti du gražius jubiliejus yra dvigubai smagiau

Truskavos seniūnijoje veikiančios dvi stiprios žemės ūkio bendrovės – „Vermena“ ir Truskavos žemės ūkio bendrovė kartu atšventė savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Truskavoje jubiliejaus proga įmonių vadovus Albertą Šilkaitį ir Virmantą Ivanauską bei darbuotojus pasveikino rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Tikisi, kad bendrovės klestės dar ilgai

„Dvidešimt penkeri metai žmogui gal ir nėra labai įspūdingas laiko tarpas, tačiau žemės ūkio bendrovėms, verslo įmonėms tiek yra išties labai daug. Pasidomėjau, kad šalyje iš keturių tūkstančių žemės ūkio bendrovių, kurios kažkada buvo įkurtos, šiandien yra likę šiek tiek daugiau kaip pusantro šimto. Tad labai džiugu, jog Truskavoje ir Pavermenyje veikia netgi dvi tokios bendrovės. Esu dėkingas jų vadovams už jų įžvalgų vadovavimą bei priimtus teisingus sprendimus, nes visa tai lėmė, kad bendrovės gyvuoja. Dėkoju ir šių bendrovių darbuotojams, nes be jų joks vadovas neįgyvendintų savo sumanymų. Tikiuosi, jog jūsų bendrovės dar ilgus metus klestės“, – sakė meras S. Grinkevičius.

Rajono vadovas džiaugėsi, kad šių bendrovių indėlis į seniūnijos gyvenimą yra didžiulis – ne tik sukurtos darbo vietos, bet ir stipri socialinė parama.

Padėkojo už nuoširdų ilgametį darbą

Rajono vadovas ir savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis įteikė padėką ir dovaną už ilgametį ir sėkmingą darbą, pagarbius vadovo ir kolektyvo santykius, atsidavimą vietos bendruomenei, nuoširdų rūpestį ir dėmesį pagalbos prašantiems žmonėms, taip pat už nuolatinę paramą Truskavos seniūnijos ir Kėdainių miesto kultūros bei sporto renginiams „Vermenos“ vadovui A. Šilkaičiui.

Taip pat už nuoširdų darbą, visuomeniškumą, aktyvią politinę veiklą, atsidavimą ir paramą Truskavos seniūnijos ir Kėdainių krašto žemdirbių bendruomenėms bei kryptingą vadybinę Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos veiklą padėka įteikta ir V. Ivanauskui.

Ilgamečiams abiejų bendrovių darbuotojams meras S. Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis už 25-erių metų nuoširdų darbą, už pareigingumą ir atsakomybę padėkojo ir kitiems „Vermenos“ darbuotojams: ilgametei vyr. buhalterei Aldonai Pribušauskienei, inžinieriui Jonui Karaliui, zootechnikei Reginai Liužinienei, santechnikui Jonui Liužinui, melžėjai Onai Liubinienei, mechanizatoriui Jonui Rimkevičiui bei Truskavos žemės ūkio bendrovės mechanizatoriui Rimui Daučiūnui.

Taip pat Žemės ūkio ministro Broniaus Markausko padėkos įteiktos „Vermenos“ darbuotojams A. Pribušauskienei ir J. Karaliui.

Prisideda prie seniūnijos gyvenimo

Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza džiaugėsi, kad abi bendrovės svariai prisideda ir prie seniūnijos gyvenimo, todėl dėkojo jų vadovams už nuolatinę pagalbą tiek vasarą, tiek žiemą.

 „Džiugu, kad šių bendrovių darbuotojai aktyviai prisideda prie bendrų seniūnijos reikalų. Pavyzdžiui, darbuotojai prisidėjo įrengiant maudyklą, tvarkant aplinką, visada sulaukiame pagalbos, jei sugenda mūsų technika. Čia dirba puikūs žmonės“, – sakė V. Zakaryza.

Išaugo darbuotojų skaičius

„Vermenos“ žemės ūkio bendrovė susikūrė 1992 metais. Vykdoma pagrindinė veikla – pienininkystė, pieno gamyba. Taip pat bendrovė užsiima augalininkyste, augina javus ir rapsus.

„Iš pat pradžių buvo apie dvidešimt darbuotojų. Iš kolūkio paveldėjome apie 350 ha žemės ir 90 karvių. Šiuo metu turime jau 320 karvių, dirba beveik pusšimtis žmonių. Mokslininkams padedant ištobulinome šėrimą, todėl pieno išmilžiai padidėjo apie keturis kartus. Dėl taikomų pažangių technologijų, pagerėjo ir žemės derlingumas. Džiaugiuosi, kad dauguma mūsų darbuotojų dirba nuoširdžiai. Per 25 metus mūsų bendrovė nė vienerius metus nedirbo nuostolingai, visą laiką su pliusu“, – pasakojo bendrovės „Vermena“ vadovas A. Šilkaitis.

Dviese organizuoti yra žymiau lengviau

Prieš penkerius metus šventė abi bendrovės kartu atšventė 20 metų jubiliejų. Kadangi buvo smagu, nuspręsta, jog dviguba šventė pasiteisina. Juolab kad abi žemės ūkio bendrovės įsikūrusios viename kieme. Darbuotojai bendrauja tarpusavyje, taip pat yra tokių šeimų, kurių vienas iš narių dirba vienoje įmonėje, o kitas – kitoje.

„Šventes organizuoti dviese yra žymiai lengviau nei vienam. Džiaugiuosi, kad su „Vermena“ iki šiol pavyksta puikiai sugyventi ir gražiai bendrauti. Per šventę dėkojome savo darbuotojams, taip pat skyrėme ir piniginių premijų. Paminėjome jubiliejų, bet ir toliau aktyviai dirbsime“, – sakė Truskavos žemės ūkio bendrovės vadovas V. Ivanauskas.

Ši bendrovė užsiima augalininkyste (augina cukrinius runkelius, rapsus, kviečius) ir mėsine gyvulininkystė. Šiuo metu įmonėje, kuriai šešiolika metų vadovauja V. Ivanauskas, dirba devyniolika darbuotojų.

Dovanojo šventinę programą ir vaišes

Bendrovių darbuotojams buvo įteiktos padėkos, piniginės premijos, o visiems kitiems šventės dalyviams padovanotas ne tik įspūdingas koncertas, bet ir gardžios bei nemokamos vaišės.   

Dviguboje jubiliejų šventėje surengtas Truskavos kultūros centro meno mėgėjų koncertas. Susirinkusius linksmino „Daumantų muzikantai“, Jeronimas Milius bei Česlovas Gabalis, grupė „Vairas“ koncertas. Dangų nušvietė fejerverkai.

Bendrovių vadovai A. Šilkaitis ir V. Ivanauskas kas penkerius metus surengia gražą šventę-padėką ne tik savo įmonių darbuotojams, bet ir visiems kraštiečiams.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543

 

Atgal  Atgal  
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 11798467
Šiandien apsilankė: 1454
Dabar naršo: 40
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema