Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Versija neįgaliesiems Kontrastingas Tamsus
eng
Kėdainių r. savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
J. Basanavičiaus g. 36, 57288 Kėdainiai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188768545
Tel. (8 347) 69 550, Faks. (8 347) 61 125
E.p. administracija@kedainiai.lt

Teisės aktų paieška
Viešojo administravimo kokybės politika
Elektroninės paslaugos
Strateginis veiklos planas
Kėdainių miesto bendrasis planas 2010-2020 metams
E. Žemėlapis
Tarybos posėdžių transliacija

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017     
AKTUALŪS SKUBIOS PAGALBOS TELEFONAI

Bendrasis pagalbos telefono numeris 112.

Jo pagrindiniai ypatumai yra šie:
- numeris 112 yra bendras numeris netikėtų nelaimių ar grėsmių gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai ar turtui atvejams. Šiais atvejais juo paskambinus galima iškviesti pagrindines pagalbos tarnybas: policiją, ugniagesius-gelbėtojus ar greitąją medicinos pagalbos tarnybą;
- numerį 112 lengva įsiminti. Netikėtų nelaimių atvejais nereikia ilgai galvoti, kokie yra atskirų pagalbos tarnybų trumpieji telefono ryšio numeriai;
- numeriu 112 galima skambinti iš visų viešųjų telefono ryšio tinklų;
- numeris 112 veikia visose Europos Sąjungos valstybėse narėse;
- numeriu 112 galima skambinti nemokamai.

Bendrasis pagalbos centras http://www.bpc112.lt/
Bendrasis pagalbos telefono numeris http://www.sos112.lt/  

Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacija http://www.klausau.lt/telefonai 

Visais klausimais dėl geriamojo vandens kokybės, saugos užtikrinimo galite konsultuotis:

Kauno visuomenės sveikatos centro Kėdainių skyriaus specialistais tel. (8 347) 51 648, 8 698 411 42
Kėdainių r. valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais tel. (8 347) 54 243


 Atsidūrei aklavietėje ir nežinai, ką daryti? Esi vienišas ir bejėgis?

Paskambink nemokamu pagalbos telefonu Kėdainiuose 8  800 00 657.
Savanoriai specialistai  suteiks  Jums kvalifikuotą pagalbą.

Nemokamos emocinės paramos  VILTIES LINIJA numeris 116123

Andrius Mamontovas ir „Jaunimo linija“ ragina: „Nebijok kalbėti“

Iniciatyvos „Nebijok kalbėti“ autoriai: muzikantas Andrius Mamontovas, emocinės paramos telefonas „Jaunimo linija“ ir viešoji įstaiga Jaunimo psichologinės paramos centras, į savižudybių prevenciją kviečia įsitraukti visus Lietuvos žmones.

„Kiekvienas iš mūsų galime padėti žmonėms, galvojantiems apie savižudybę – svarbu nebijoti atvirai kalbėti šia tema“, – įsitikinę iniciatyvos „Nebijok kalbėti“ autoriai. Iniciatyva vyks keliais etapais, kurių tikslas – suteikti informaciją, kaip galima padėti žmonėms, galvojantiems apie savižudybę. Bus išleista 40 tūkst. informacinių atvirukų, sukurtas vaizdo klipas ir interneto svetainė. 

„Mažiausia, ką galime padaryti, tai suteikti informaciją, kaip padėti žmogui, galvojančiam apie savižudybę, – sako informacinių atvirukų dizainą sukūręs A. Mamontovas. – Norėjosi šią informaciją pateikti populiariai, trumpai ir aiškiai, kad ji būtų kiekvienam prieinama ir kiekvienas galėtų padėti tam, kam tos pagalbos tuo metu reikia“. 

Atvirukuose pateiktas rekomendacijas parengė Jaunimo psichologinės paramos centro psichologai. Informacinius atvirukus A. Mamontovas pažadėjo dalinti savo koncertų metu, juos taip pat bus galima rasti „BadDog“ stenduose kavinėse, kino teatruose ir kitose pramogų bei poilsio vietose. 

Žinomą muzikantą įsitraukti į šią iniciatyvą paskatino valdžioje esančių ir sprendimus priimančių žmonių bejėgiškumas sprendžiant savižudybių problemą, organizuojant psichologinės pagalbos galimybes, nesugebėjimas šiam tikslui panaudoti europinės paramos. „Kai žmonės, kuriems patikėta misija atstovauti tautos interesams, nieko negali padaryti, belieka iniciatyvos imtis patiems “, – kalba muzikantas. Prie šios iniciatyvos jis kviečia prisijungti ir kitus Lietuvos atlikėjus ir savanorius. 

„Jaunimo linijos“ vadovas dr. Paulius Skruibis sako, esą simboliška tai, kad iniciatyva gimė ekonominio sunkmečio sąlygomis. „Dabar labai dažnai kartojame, kad viskam trūksta pinigų, ne išimtis ir psichologinė pagalba bei savižudybių prevencija. Tačiau ši iniciatyva – puikus pavyzdys, kad daug ką galima nuveikti visiškai be pinigų. Užtenka laukti kažko iš kitų – valdžios ar Europos Sąjungos, savo šalies problemas galime spręsti patys“, – įsitikinęs P. Skruibis. 

Iniciatyvos naujienos, įvairūs straipsniai ir informacija savižudybių prevencijos tema bus skelbiama interneto svetainėje www.nebijokkalbeti.lt. Čia taip pat bus galima rasti rekomendacijų, kaip padėti žmonėms, galvojantiems apie savižudybę, nuorodų, kur kreiptis emocinės ir psichologinės paramos. Tikimasi, kad svetainės lankytojai taps aktyviais jos kūrėjais palikdami savo komentarus.

Artimiausiu metu planuojama sukurti vaizdo klipus, drąsinančius atvirai kalbėti su žmonėmis, išgyvenančiais sunkumus ir galvojančiais apie savižudybę. Vaizdo klipus transliuos Lietuvos televizija ir Lietuvos ryto televizija. Klipus ketinama įdėti į interneto svetainę www.nebijokkalbėti.lt ir kitas, tokias galimybes suteikiančias, svetaines. 

„Jei ši iniciatyva leis išsaugoti bent vieną gyvybę, vadinasi, buvo verta tai daryti“, – nebūti abejingiems ir nebijoti kalbėti ragina A. Mamontovas.

Apie „Jaunimo liniją“ (www.jaunimolinija.lt)

Paskutinis atnaujinimas: 2015-03-13 15:12:33
 
 
       
           
Iš viso apsilankė: 11352488
Šiandien apsilankė: 4042
Dabar naršo: 102
© Kėdainių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema